Anasayfa / Genel / Galaxy Sport sızdı!

Galaxy Sport sızdı!

Galaxy Sport sızdı!

Son birkaç haftadır kumpaslı olarak gelen sızıntılar, Samsung’un yeni bir uslu saatinin çok yakın olduğunun ipucunu veriyordu. Yeni ortaya çıkan bir görüntü ise, tasarıma ilk bakış olanağını sunuyor olabilir.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Samsung Galaxy Sport olarak adlandırılması beklenen yeni saat, geçtiğimiz sene duyurulan Galaxy Watch’u takip edecek ama daha çok fitness odaklı bir aygıt olarak düşünülüyor. Yeni görüntü, 91Mobiles sitesine, sitenin “emin bir kaynak” olarak adlandırdığı bir kaynak tarafından verilmiş gidişatta. Kaynağın eminliği için bizim kefil olmamız pek olası olmasa da, 91Mobiles daha evvel de bu cins sızıntıları doğru bir biçimde sunmuş olan bir ad.

Şayet görüntü doğruysa, yeni saatin dairesel bir ekran ile sağ tarafında gezinti için iki dairesel tuşa sahip olacağı görülüyor. Ayrıca saat Galaxy Watch’dan daha kibar gözükürken, spor yaparken rahat olması için daha hafif olacağı da hipotez edilebilir.

Gösterilen saat beyaz kordon ile krom bir görüntüye sahip olsa da, Samsung’un başka renk alternatifleri sunacağı da rahatlıkla öngörülebilir. Her ne kadar teknik özellikler hakkında net bir bilgimiz olmasa da, Samsung’un rakipleri ile rekabet edebilmek için en azından bir kalp ritmi sensörü, GPS ve basmakalıp bir adım sayar koyacağına neredeyse kesin gözüyle bakılabilir. Yeniden eş bir biçimde, Galaxy Sport’un en azından belli bir seviyede su dayanımı olacağı da hipotez edilebilir.

Evvelki HaberSpotify, Gimlet Media’yı Satın Alabilir  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/samsung-galaxy-sportun-ilk-goruntuleri-sizdi_80560.html

Bir önceki yazımız olan Deco'lara indirim geldi! başlıklı makalemizde deco, mesh ve tp-link hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …