Anasayfa / Haberler / Galaxy S9 hakkında ilk sızıntılar geldi!

Galaxy S9 hakkında ilk sızıntılar geldi!

Galaxy S9 hakkında ilk sızıntılar geldi!

Galaxy S8 ile ebedi ekran ismini verdiği çerçevesiz tasarıma geçiş yapan Samsung, Galaxy Note 8 ile aynı tasarımı devam ettirmişti. Ortaya çıkan son sızıntılar yeni amiral gemi modelininde aynı yoldan gideceğini gösteriyor.

Çizim olarak karşımıza çıkan modele baktığımızda üst tarafta kamera, ahize ve sensörler için aynı biçimde bir çerçeve yer alırken alt tarafta rastgele bir çerçeve kısmı gözükmüyor. Samsung’un yeni modelinde kulaklık girişi kullanmayacak oluşu ise en dikkat sürükleyen iddialardan. Keza Samsung Apple’a bu mevzuda her fırsatta yollama yapmıştı.

Bunun dışında Face ID’ye yanıt verecek olan Samsung yeni bir 3 ebatlı surat tarife özelliği üzerinde ve ekran üzerinden parmak izi okuyan sensör üzerinde çalışmalarına devam ediyor. 16 MP çift arka kamera ve 12 MP çift ön kameranın yer alacağı söylenen modelin suya ve toza karşı dayanıklılığı da olacak.

5.8 inç büyüklüğünde bir ekran kullanacağı söylenen modelin kalınlığı 8 mm olacakken Galaxy S9+ modelinde ise 6.2 inç ekran ve 8.1 mm kalınlık olacak. İlerleyen günlerde modeller hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

:: Samsung’un yeni amiral gemi modelleri hakkındaki düşünceleriniz neler?

Kaynak : https://shiftdelete.net/galaxy-s9-hakkinda-ilk-sizintilar-geldi

Bir önceki yazımız olan İnternetten alışverişler sürat kazandı! başlıklı makalemizde alışveriş, internet ve internet alışverişi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız