Anasayfa / Haberler / Galaxy S9, geride kalmayacak!

Galaxy S9, geride kalmayacak!

Galaxy S9, geride kalmayacak!

Pixel 2, iPhone X ve Huawei Mate 10 gibi 2017’nin üst seviye telefonlarının hepsi, yapay akıl becerileriyle geliyorlar. Telefonlar için bir sonraki büyük şeyin suni akıl olma olasılığı var ve geride kalmak istemeyen Samsung, yeni operasyoncusuna kendi suni akıl motorunu yerleştirebilir.

The Investor’ün raporuna göre Samsung, Çin merkezli suni akıl şirketi DeePhi Tech’e “ehemmiyetli bir yatırım” yaptı. Samsung’un bu işletmeyle ilgilenmesinin arttaki neden, DeePhi’nin taşınabilir makinelere müteveccih asap ağı esaslı suni akıl harekâtçıları üretmesi. Buradan Samsung’un telefonlarına bir suni akıl yongası yerleştirmek istediği anlamı çıkıyor.

Raporda adı geçmese de, böyle bir suni akıl yongasını taşıyacak en olası mahsullerin başında Samsung Galaxy S9 ve Exynos 9810 yonga seti geliyor. Galaxy S9’un Amerika Birleşik Devletleri versiyonlarında yer alması beklenen Qualcomm Snapdragon 845 operasyoncunun da suni akıl becerilerine sahip olacağı söyleniyor.

Samsung’un suni akıl yongasıyla bütün olarak ne yapacağı henüz öğrenilmiyor, ancak ana operasyoncunun yükünü eksiltmek ve batarya faydalılığını artırmak, işletmenin önceliği olabilir. Suni akıl, Galaxy S9’da bulunacağı iddia edilen 3 ebatlı surat tarama işlevinin de esasını oluşturabilir.

Ayrıntıları önümüzdeki yıl bilmeye başlayacağız. Galaxy S9’un Mart 2018’de ortaya çıkması bekleniyor.

Evvelki HaberApple, Kablosuz Gelecek İçin Bir Firma Satın Aldı  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s9-yapay-zeka-yetenekleriyle-gelebilir_72430.html

Bir önceki yazımız olan Dijitale bayan eli dokunacak başlıklı makalemizde kadın girişimciler, tobb ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız