Anasayfa / Haberler / Galaxy S8 Oreo beta programı başlıyor!

Galaxy S8 Oreo beta programı başlıyor!

Galaxy S8 Oreo beta programı başlıyor!

Sony, Xperia XZ Premium için Android 8.0 Oreo işletim sistemi aktüellemesini yayınladı. Nokia ise Nokia 8 için Android Oreo beta versiyonunu kullanıma sundu. Nokia 8 Android Oreo videomuza alttaki linke tıklayarak erişebilirsiniz.

Nokia 8 Android Oreo versiyonunu sınadık!

Nokia 8 için yayınlanan Android Oreo beta versiyonunun haberini sizler için paylaşmıştık. Bu videomuzda ise Nokia 8 Android Oreo versiyonu ile ne gibi yenilikler geldiğini yakından bakıyoruz! https://youtu.be/yXGsjnWAcDw Nokia 8 Android Oreo versiyonu neler getiriyor? Nokia 8 Android Oreo versiyonu, Beta olarak kullanımına sunuldu. Final versiyonu olmadığı için bazı kusurlar ve meselelerin …

Bu iki ehemmiyetli modelin ardından, Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcıları, Android Oreo aktüellemesi hakkında sabırsızlanmaya başlamıştı ki, Samsung’dan hoş bir haber geldi. Galaxy S8 Oreo beta programı başlatılıyor.

Galaxy S8 Oreo

Samsung, Amerika’da başlatılacak olan program ile beraber Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcılarına Android Oreo versiyonunun beta versiyonunu tecrübeleme olanağı sunacak. Android 8.0 aktüellemesi, T-Mobile ve Sprint cerrahlarını kullanan Galaxy S8 ve S8+ sahiplerine sunulacak.

WannaCry hakkında şok iddia!

Bu beta versiyonunun Android 8.0 Oreo işletim sistemine ait tüm yenilikleri kapsayacağı ve hatta bu iki model için yenilenmiş bir arayüz getireceği belirtiliyor. 31 Ekim tarihinden itibaren OTA üzerinden dağıtılacak olan Android 8.0 Oreo beta versiyonunun, 2018 senesinin başında final haline taşınması bekleniyor.

Galaxy S8 Android Oreo ne zaman gelecek?

Sony’nin Xperia XZ Premium için Android Oreo aktüellemesini yayınlamasının ardından gözler Samsung’a ve dolasıyla Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine çevrildi. Peki, Galaxy S8 Android Oreo aktüellemesi ne zaman gelecek? Samsung Galaxy S8 Android Oreo 2018 senesinde yayınlanacak! Android 8.0 Oreo aktüellemesi Sony Xperia XZ Premium modeli için yayınlandı. Oldukça sürat bir biçimde aktüellemeyi en yeni modeli için …

Ülkemizde Galaxy S8 Android Oreo işletim sistemi için bir beta çalışması tasarlanmıyor ancak bu aktüellemenin 2018 senesinin ilk aylarında yayınlanacağını sizlere daha evvel belirtmiştik. Android 8.0 Oreo aktüelleme yarışında Sony’nin bütün versiyonu yayınlaması ile beraber şu an önde olduğunu belirtmek gerekiyor. Bakalım öbür markalar bütün versiyon olarak aktüellemeleri ne zaman dağıtacak?

Kaynak : https://shiftdelete.net/galaxy-s8-oreo-beta-programi-basliyor

Bir önceki yazımız olan WhatsApp ileti silme özelliği duyuruldu başlıklı makalemizde whatsapp, whatsapp herkesten mesaj silme ve whatsapp mesaj silme hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

cloudcomputing

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış …