Anasayfa / Genel / Galaxy J5 (2016), Note 8 arayüzüne kavuştu!

Galaxy J5 (2016), Note 8 arayüzüne kavuştu!

Galaxy J5 (2016), Note 8 arayüzüne kavuştu!

Samsung tarafından Polonya’da dağıtımına başlanılan güncelleme, cihazı Android 7.1.1 sürümünün yanı sıra firmanın kullanıcı arayüzünde büyük iyileştirmeler elde etmesini sağlayan Experience 8.5 ile buluşturuyor.

Samsung tarafından ilk olarak Galaxy Note 8 ile birlikte kullanıcılara sunulan Experience 8.5, bu güncelleme ile birlikte Galaxy J5 (2016) modeli ile buluşarak kullanıcılara yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

Kullanıcı arayüzü aynı olsa bile, Galaxy Note 8 modelinin çok güçlü bir donanıma sahip olduğunu ve bu nedenle arayüz ile alakalı birçok özelliğin Galaxy J5 (2016) modelinde yer alamayacağını unutmamak gerekiyor.

Bunun yanı sıra güncellemenin dikkat çekici bir diğer noktası ise, Eylül ve Ekim ayı gibi güncel güvenlik yamalarının aksine, Google tarafından yayınlanan Ağustos ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapması oldu.

Daha önce belirttiğimiz gibi dağıtımına Polonya’dan başlanılan güncellemenin, kısa bir süre içerisinde Avrupa’da bulunan diğer ülkelerde ve Türkiye’de bulunan Galaxy J5 (2016) modellerine ulaşması bekleniyor.

:: Samsung’un yayınladığı bu güncelleme hakkından ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/galaxy-j5-2016-android-nougat-yayinlandi

Bir önceki yazımız olan Özellikler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

349409-back-up-your-cloud-how-to-download-all-your-data

Stok Cari Takip Programı

Stok Cari Takip Programı Cari Nedir? TDK’da verilen anlamıyla yürürlükte olan anlamına gelen cari, bir …