fbpx
Anasayfa / Genel / Galaxy ceplerden yeni sürpriz

Galaxy ceplerden yeni sürpriz

Galaxy ceplerden yeni sürpriz

Samsung’un “açılan kameralı” ilk telefonlarından biri, Galaxy A90 olabilir. Ice Universe tarafından Twitter’da sızdırılan bilgilere göre A90’un ön suratında ne bir çentik, ne de delik olacak.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Açılan kameralı tasarımları Oppo ve Vivo gibi Çinli üreticilerin telefonlarında son aylarda sıkça görmeye başladık. Vivo, ön kamera modülünü yalnızca gerektiğinde çıkarırken Oppo Find X, kızaklı mekanizmasıyla ön ve arka kameraları ortaya çıkarmaya izin veriyor. Bu cins mekanizmaların uzun vadede ne kadar dayanıklı olduğu henüz bilinmiyor.

Galaxy A90 hakkındaki öteki bilgiler, telefonun 128GB dahili depolamayla geleceği, gümüş, siyah ve altın renk alternatifleri sunacağından ibaret. Değişik çentik tasarımları sınayan Samsung’un orta seviye makinelerde yeni işlevler sınaması sürpriz değil. Bu sebeple, açılan kameranın bir Galaxy A ivedisi telefonda sınanması halinde donakalmayacağız.

Evvelki HaberXiaomi’nin Black Shark 2’si Geliyor!  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/galaxy-a90-acilan-kamerayla-gelebilir_80542.html

Bir önceki yazımız olan Paycell Kart misal seçildi başlıklı makalemizde cep telefonu, is-dunyasi ve paycell kart hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …