Anasayfa / barkod programı / Fatura Kesmek İçin Lüzumlu Programlar

Fatura Kesmek İçin Lüzumlu Programlar

Satış yapan her işletme fatura kullanır. Legal lüzumluluk olan fatura keserek devletine kumpaslı aidat veren bir şirket olursunuz. Bunun yanında operasyonlarınızı sıhhatli takip edebilme imkânı verir. Elle fatura kesme yarıyılı bitti. Kutu programlarla kestiğiniz faturalar stok takibi, ciro takibi, borç takibi gibi bir hayli basitlik sağlamaktadır. Fatura programları şablon olarak karşınıza kazanç. Ve maliyet ve iskonto bilgileri girilerek faturanızı istediğiniz gibi kesersiniz.

 Kullandığınız faturanın ebadına göre sisteme belirleme yaparak yazıcıdan çıktı alırken kumpaslı olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle toptancılarda toplu fatura basımı yaparak zamandan kazanım sağlanabilir. Alıcı bilgilerini Excelden toplu bir biçimde programa aktarabilirsiniz. İrsaliyeler yükleme esnasında kullanılan faturaya dönüştüğünde geçerliliğini kaybeden evraklardır. Mahsullerin yükleme esnasında kullanılır. Ve fatura programı’nda irsaliyeden faturaya çevirme modülüyle rahatlıkla operasyonunuzu yapabilirsiniz.

Barkod Programı ile Kesilen faturalar otomatik kaydolunur. Ve alacağınız raporlar sayesinde hakimiyeti yapılabilir. Kesilen faturaların 5 sene gizleme legal lüzumluluğu vardır. Dosyalama evresinde kaydolunan faturalara raporlarla erişilir. Kutu programlarla fatura kesmek iş akışındaki her türlü kaybı önleyeceğinden yararlılığınız için muhteşem bir çözümdür.

Bir önceki yazımız olan Armağanlik Eşya Yazılım ve Barkod başlıklı makalemizde bayanlara hediyelik eşya, hediyelik eşya siteleri ve hediyelik eşya toptan hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …