Anasayfa / Genel / Facebook Live için yayın aracı geliyor!

Facebook Live için yayın aracı geliyor!

Facebook Live için yayın aracı geliyor!

İlk olarak Eylül ayında geliştiriciler tarafından Facebook kodu içinde gizlenmiş ve işlevsel olmayan bir araç keşfedilmişti. Şimdi ise bu aracın en azından bazı kullanıcılar için sunulmuş olduğu ortaya çıktı. Hatta belki araç sizin için de açılmış olabilir. Bunu buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Birden fazla giriş ekleme, videoyu ikili, üçlü veya dörtlü görüntüleme seçeneklerinden birisini seçme ve resim içinde resim modu şu an için ortaya çıkan işlevler arasında yer alıyor. Hatta videonuza bindirme grafikler ekleyerek yayınlarınıza şıklık katabilmeniz de mümkün olacak.

Facebook Live yayınınızda daha önce birden fazla kamera ve bindirme grafik kullanabilmek için sadece API ile üçüncü parti çözümlerini kullanılabiliyordu. Bu sefer sosyal medya platformu ilk defa kendi çözümü ile karşımıza çıkıyor. Tabii ki bu da erişilebilirlik anlamında yayıncıların oldukça işine yarayacak.

Bu web tabanlı aracın ne zaman herkes için sunulacağı konusundaysa şimdilik herhangi bir bilgi bulunmuyor.

:: Sunulacak bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/facebook-live-icin-yayin-araci-geliyor

Bir önceki yazımız olan Ucuz rakibi AirPods’u yerle bir etti! başlıklı makalemizde Apple, smartomi q5 ve smartomi q5 airpods'a karşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

349409-back-up-your-cloud-how-to-download-all-your-data

Stok Cari Takip Programı

Stok Cari Takip Programı Cari Nedir? TDK’da verilen anlamıyla yürürlükte olan anlamına gelen cari, bir …