fbpx

Elon Musk tünelden ilk resmi paylaştı!

Elon Musk tünelden ilk resmi paylaştı!

Los Angeles’ta başlayan tünel çalışmasından ilk görsel paylaşımını yapan Elon Musk, ciddi oranda çoğalan trafik meselesine bu biçimde çözüm getirmeye oldukça kararlı. 

Elon Musk’ın trafik meselesini kaldırmak ve çok daha süratli erişim sağlamak emeliyle başladığı tünel projesi, 200 mil gibi bir mesafenin takribî 30 dakikada katedilmesini ön görüyor. Boring Company isimli firmasıyla başlattığı projeye ait ilk resim ise büyük alaka gördü.

Düşük sistem lüzumlu oyunlar -3

Düşük sistem lüzumlu oyunlar oynamak elbette bize sunulan bir tercih değil. Üstelik bu düşük sistem lüzumlu oyunlar listemizle yalnızca bilgisayarı eforsuz okurlarımıza değil, aynı zamanda ultrabook üzerinde reyin oynamak isteyen kullanıcılara da sesleniyoruz. Şimdilik sizler için beş reyin seçtik ama ileride sizin de isteğinizle bu liste genişleyebilir. Düşük sistemli oyunlar -1 Düşük sistem lüzumlu oyunlar listesi Dediğimiz gibi bu listemizdeki oyunları oynamak …

Görsel olarak açıklandığında, kablolama, duvar oturumları, aydınlatma ve bir çeşit ray tertibatı gibi elementler oluşan bu görsel, projenin son halini yansıtmıyor. Tünel projesinin ulusa sarih bir erişim alanı olacağını düşünecek olursak, çok ciddi revizyonlardan geçeceğini düşünebiliriz.

Zuckerberg Çin’e neden gidiyor?

Paylaşılan tünel görseli, Los Angeles’ın Hawthorne bölgesine bulunan SpaceX merkezlerinden birine oldukça yakın. Yerel bölge yetkililerini izni ile başlayan bu çalışma ile Boring Company isimli yeni firmanın, daha düşük maliyetlerle daha yararlı işler çıkartacağını güven oldukça yüksek.

Kaynak : https://shiftdelete.net/elon-musk-tunelden-ilk-fotografi-paylasti

Bir önceki yazımız olan iPhone sayesinde kanserini keşfetti! başlıklı makalemizde butterfly IQ, iphone ultrason ve iphone ultrason cihazı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Numarası Nasıl Sorgulanır ?

Barkod Numarası Nasıl Sorgulanır ? Barkod GEPIR sisteminden yararlanarak hangi barkod numarasının hangi firmaya kayıtlı …

X