Anasayfa / Haberler / Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar -3

Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar -3

Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar -3

Dediğimiz gibi bu listemizdeki oyunları oynamak için orta veya yüksek sistem isteyen bilgisayarlara gereksiniminiz yok. Ekran kartı olarak operasyoncu arabirimi kullanan bilgisayarlarda dahi bu oyunları gayet rahat ve akıcı bir biçimde oynayabilirsiniz. Düşük sistem ihtiyaçlı oyunların rakamı hayli fazla olsa da, yukarıyada da belirttiğimiz gibi şimdilik değişik stillerden 5 oyunu bir araya getirdik. Düşük sistem ihtiyaçlı aksiyon oyunları, serüven oyunları, rol yapma oyunları… Hepsi bu listemizde.

Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar -2

Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar oynamak elbette bize sunulan bir tercih değil. Üstelik bu düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar listemizle yalnızca bilgisayarı eforsuz okurlarımıza değil, aynı zamanda ultrabook üzerinde reyin oynamak isteyen kullanıcılara da sesleniyoruz. Şimdilik sizler için beş reyin seçtik ama ileride sizin de isteğinizle bu liste genişleyebilir. Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar -1 Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar listesi Dediğimiz gibi bu listemizdeki oyunları …

İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan, her bilgisayarda basitçe çalışacak hoş oyunlardan oluşan liste videomuz ile sizleri baş başa vazgeçelim. İyi seyirler.

İçeriğin yazılı halini ise sayfaları değiştirerek okuyabilirsiniz.

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

1 2 3 4 5 6

Kaynak : https://shiftdelete.net/dusuk-sistem-gereksinimli-oyunlar-3

Bir önceki yazımız olan Elon Musk tünelden ilk resmi paylaştı! başlıklı makalemizde Boring Company, elan musk ve elan musk tunnel hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

cloudcomputing

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış …