Anasayfa / barkod programı / Depo Takip Sistemi

Depo Takip Sistemi

Ambarınızın genişliği işlerinizin nasıl darmadağınık bir hal alabileceği ile alakalı ipuçları verir. Bilgisayarda kumpaslı kayıt yakalamak değişik vaziyetlerde işinizi kurtarabilir. Ambar sistemi stok işleyişlerinin kumpasını sağlar.Depo Barkod Sistemi  Ambara gelen mülklerin emin dokümanı olmalıdır. .Stok Takibi Fatura yada irsaliye olarak evrağınıza göre giriş yapacak modül seçilerek harekât reelleştirilir. Stok hareket modülünde yaptığınız girişi hakimiyet edebilirsiniz. Ambar programları narmobil elterminalleriyle geçimlilik gösterir. Aktarma harekâtı yapıldığında ambarınızdaki stoktan transfer yapmış olursunuz.Barkod takip Programı 

Barkod Nedir?

Barkod genel olarak üreticilerin mahsullerin üzerine yapıştırarak, kullanım süresi süresince o mahsule erişimini basitleştiren yegane unsurdur. Mahsulleri hangi işletmede, hangi ülkede, hangi sektör için üretildiği biçiminde kodlar ve ayrıştırır. Bir barkod numarası üzerindeki rakamları ayrıştırarak o mahsulün nereden geldiğini ve ne emelle kullanılacağını bilebiliriz. Bu açıdan baktığımız zaman insanlardaki kimliklerle aynı işlevi sağlamaktadır da diyebilmekteyiz. Natürel, barkodlar yalnızca üretici tarafında değil tedarik zincirinin tüm dallarında faal olarak kullanılmaktadır. Bu yazımızda da barkodun ambarlarda nasıl kullanıldığından bahsedeceğiz.

Barkod Takip Nedir?

Bahsettiğimiz üzere mahsullerin kimliği olarak niteleyebileceğimiz barkodlar sayesinde mahsuller firmaların sistemlerine kaydolunabilmektedir.  Bu kadar kolay bir harekât ise hakikatinde tedarik zinciri süresince stok hakimiyet noktasında pek çok işimizi basitlikle halledebilmemize imkân sağlamaktadır. Yalnızca barkod okuyucu ve barkod takip sistemi kullanarak stokumuzun sayımını yapabiliriz, giriş çıkış harekâtlarını hakikatleştirebilir hatta satış bile yapabiliriz. Bu sayede ambarlarımızın hakimiyetini bütün zamanlı olarak elimize alabilir ve mahsullerimizin yönetimi mevzusunda sıkı bir otorite kurabiliriz.

Ambar Barkod Takip Sistemlerinin Özellikleri

  1. Harekât süresi:

Barkod okuyucular sayesinde operasyonlarınızı süratli ve emin bir şekilde reelleştirebilirsiniz. Teknoloji sayesinde artık kimse harekâtlarını yaparken uzun bekleyişler geçirmek istememekte. Ambar Barkod Takip sistemleri de sizleri bu noktada tatmin etmektedir.

  1. Kullanıcı Arkadaşı / Kolay Arayüz

Barkod sistemlerinin kullanımı için bile pek çok ticari zorunluluk ve özellik mevcuttur fakat genelde ufak şirketlerde kolay ve süratli operasyonlar yapabilen daha çok birkaç misyona endeksli yazılımlar istenmektedir. Bu sistemler ufak firmaların zorunluluklarını sağladığı için hem kullanmayacağı özelliğe para vermemek istememek hem de daha seri çalışabilmek ismine sade bir arayüz lüzumları karşılayabilmektedir. Bu noktada istekleriniz istikametinde size en uygun ambar barkod takip sistemi belirlenmektedir.

  1. Veri Doğruluğu / Hesap Doğruluğu

Alanında deneyimli yazılımcılarımız ve sektör bilgisi olan takım dostlarımızla ortak bir şekilde geliştirilen ambar barkod takip yazılımımız sayesinde hiçbir biçimde yanılgı yapmadan gerek parasal hesaplamalar gerekse stok sayımları sağlayabilirsiniz. Bu sayede kaçık mahsul tasasından kurtulur ya da adaleye sarihi vermenin önüne geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Depo El Terminal Programları başlıklı makalemizde barkod stok programı, depo barkod programı ve depo barkod sistemi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Depo Sistem Kurulumu

Depo Sistem Kurulumu Tedarik zinciri süreçlerindeki hızın üst düzey bir seviyeye çıkmasıyla beraber pek çok …