Anasayfa / Genel / Deco’lara indirim geldi!

Deco’lara indirim geldi!

Deco'lara indirim geldi!

WiFi mahsulleri pazarında sarih ara dünya lideri olan TP-Link, Mesh teknolojili konut WiFi sistemi olan Deco modellerinde indirim kampanyası başlattı. Şubat ayı süresince teknoloji marketleri ve online alışveriş sitelerinde Deco M5, Deco P7 ve Deco M9+ modellerinde yüzde 30’a varan maliyet indirimi yapılıyor. Üstelik Deco M5 ve M9+ modellerinin üçlü kutularından satın alanlar Türkiye genelinde fiyatsız montaj hizmetinden de faydalanabilecekler.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Geniş ve katlı konutlarda her noktadan WiFi’a ulaşım ve aynı anda birden fazla aygıtın WiFi’a bağlanması mesele olabiliyor. Bu meseleye çözüm sağlamak emeliyle geliştirilen TP-Link Deco Konut WiFi Sistemleri, sürekli kablosuz internet sunuyor. Bu tip konutlarda birden çok ve değişik ağ mahsulü yerine Deco sistemleri ile basitçe ve Mesh teknolojisinin sağladığı avantajla her katta ve konutun her kısmında eforlu ve sürekli WiFi ağı kurulabiliyor. Montajı ve yönetimi çok basit olan bu sistemler, güvenliği de içinde barındırıyor. 100 kadar makineyi ağa meselesizce bağlama yardımı sunan Deco çözümleri, istendiğinde yeni üniteler ilave edilerek büyüyebilen bir sistem. Misalin, çok katlı, geniş alana dağılmış bir konutta 10 adet Deco mahsulü kurulabiliyor ve daha sonra ihtiyaca göre yeni Deco’ları sisteme dahil etmek muhtemel oluyor.

Kampanya kapsamında Deco’nun ikili ve üçlü kutuları yer alıyor. Deco M5 modelinin üçlü koliyi, Deco P7 ve Deco M9+ modellerinin ise hem ikili hem üçlü kutularında indirim uygulanıyor. 1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olan indirim kampanyasındaki Deco mahsullerine teknoloji marketleri ve online alışveriş sitelerinden erişilebilir.

Evvelki HaberSamsung Galaxy Sport’un ilk görüntüleri sızdı Sonraki HaberSiber Güvenlik Kaygısı Alışverişe Mani!

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/mesh-teknolojili-decoya-indirim-geldi_80546.html

Bir önceki yazımız olan Güvenlik kaygısı alışverişe mani! başlıklı makalemizde bilgisayar, bilgisayarlar ve eset hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …