Anasayfa / Haberler / Daha Önceki Galaxy S5 ile Bitcoin Madenciliği!

Daha Önceki Galaxy S5 ile Bitcoin Madenciliği!

Daha Önceki Galaxy S5 ile Bitcoin Madenciliği!

Hepimizin de bildiği üzere süratle büyüyen teknoloji, sonu gelmez bir uslu telefon başkalaşım döngüsüne yol açtı. Öyle ki artık bir senede kullanım dışı kalan uslu telefon rakamı, üretilenin önüne geçmiş vaziyette. Vaziyet böyle olunca Samsung da kullanıcılar için “Upcycling” teşebbüsü ismi altında, daha önceki uslu telefonlarınızı değerlendirmek ismine birbirinden şahane çözümler geliştirmiş.

San Francisco‘da ki son geliştirici konferansta Samsung, için daha önceki uslu telefonları değerlendirmenizi sağlayan bir hayli değişik taşıt tanıttı. Bunlar arasında en dikkat sürükleyeni ise, yukarıyadaki görselde yer alan ve 40 daha önceki Galaxy S5 makinesinden oluşan Bitcoin Madenciliği sistemiydi.

Bitcoin Madenciliği

Sistemde yer alan makineler zannedilen Android sistemlerinin aksine özelleştirilmiş bir yazılım ile Core i7-2600’dan çok daha yüksek bir performans sunmakta. Ayrıca bahsedildiği üzere 8 adet Galaxy S5, standart bir masaüstü bilgisayardan daha fazla enerji-performans bereketliliğine sahip.

Apple, Geri Dönüşüm ile Rekor Kar Elde Etti!

Apple, Geri Dönüşüm ile Rekor Kar Elde Etti!

Apple, 21 Mart tarihinde tertip ettiği faallik ile iPhone SE ve 9.7 inç iPad Pro modellerini tanıtırken, etraf ve geri dönüşüm hakkında aldığı ihtiyatlara oldukça fazla değinmişti. Apple Dünyayı Gözetmek için Düğmeye Bastı 2015 seneyi etraf raporunu yayınlayan Apple başlattığı geri dönüşüm programı kapmasında daha önceki aygıtları…

Tüm bunlara ek olarak Samsung fuarda daha önceki makinelerinden yapılmış, akvaryum hakimiyet sistemi ve baykuş biçiminde bir surat tasvire sistemi gibi bir hayli değişik geri dönüşüm çözümleri tanıttı.

:: Siz bu geri dönüşüm sistemleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/eski-galaxy-s5-ile-bitcoin-madenciligi

Bir önceki yazımız olan Korsan dizi indirenler tespit edildi! başlıklı makalemizde AMC, dizi ve dizi sızıntıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız