Anasayfa / Haberler / BMW M5 performans parçaları duyuruldu!

BMW M5 performans parçaları duyuruldu!

BMW M5 performans parçaları duyuruldu!

BMW M Performance, M renklerindeki spor çizgilerin yanı gizeme karbon fiber aerodinamik parçalara konut sahipliği yapmakta. Bu parçalar; karbon fiber arka spoyler, arka difüzör, yan eklentiler ve yeni tasarım arka eklentiden oluşmakta.

Öbür M Performance parçaları ise yeni yükseklik ayarlı süspansiyon, kırmızı helezon yaylar, karbon seramik frenler ve titanyum egzozlu yeni spor egzoz sistemini içermekte. Kaputun altına geldiğimizde ise karbon fiberden üretilmiş bir motor koruma kiti ile karşılaşıyoruz.

 

BMW, Amerika Birleşik Devletleri pazarındaki 30. senesini kutlamak ismine 2018 M3 modelinin özel bir versiyonunu tanıttı. 444 at eforundaki altı kademeli manuel şanzımana sahip olan bu modelde M Performance parçaları kullanılmış. Bu parçalara spor egzoz sistemi, ayarlanabilir spor süspansiyonlar ve el imali karbon fiber spoyler dahil. Vasıta Amerika Birleşik Devletleri’de 131,105 dolardan satışa çıkacak.

Kaynak : https://shiftdelete.net/bmw-m5-performans-parcalari-duyuruldu

Bir önceki yazımız olan General Mobile Android 8 Oreo aktüellemesini duyurdu başlıklı makalemizde Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak cihazlar, General Mobile Android 8 Oreo güncellemesi ve General Mobile GM 5 için Android 8 Oreo ne zaman gelecek? hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız