fbpx

Biz Kimiz

 1951 senesinde Kurucu ortak Bedirhan Yurtoğlu’nun T.C  Merkez bankasında Mercedes Muhasebe Makinaları, Hesap Makinaları, Remington Yazı Makinalarının kurulumu konusunda Makine Teknisyeni olarak başladığı çalışma hayatına 1963 yılında Akbank T.A.Ş’ ne transferiyle devam etmiştir. Oğlu  M.Orhan Yurtoğlu  1980 yılında Bimomak Büro Mak.San Tic. Ltd. Şti.’ni kurmuştur.

1985 yılında  SABANCI ve KOÇ Holding’e bağlı Temsa ve Beko şirketlerinden bayiilik alarak. Cihaz satışlarına ağırlık vermiştir.

 1992 yılında LOGO  bayiliğiyle başladığımız  program satışına sırasıyla VEGA ve BAYT Satışıyla devam ederken Pos Sistemle satış işlemi yapmak isteyen bütün perakende satış noktalarının Gerçek Market ve Mağaza  Program eksikliği ve kullanım zorluğunun tesbitinden sonra  Profosyonel  ekibimiz ile hazırlanan NarBarkod Market & Mağaza  Otomasyon Programımızla kullanıcıların ihtiyaçlarını  karşılamaktayız.  Kullanımı oldukça pratik ve kolay olan programımızla iş yerlerinizde daha hızlı, kolay ve güvenli satışlarla kazancınızı artırmanın keyfini sürün bol kazançlar…..

Ürünlerimiz:

Yeni Nesil Yazarkasa’larda   Hugin, Beko, Olivetti , Perkon , Pidion ve Toshiba

Pos’larda Hugin, Toshiba, Posiness,  Poslab WaveposWincor Nixdorf, Partner

El Terminallerinde   Datalogic, Argox, Casio, Falcon, pidion ,Intermec, Honeywell Atid, Widelfy, Paxar

Barkod Okuyucularda  Newland, Honeywell , Datalogic, Metrologic, Perkon, Pandatech

Barkod Yazıcılarda  Postek, Argox , Tsc, Bixolon , Datamax, Samsung

Araç Yazıcı Setinde  Sewoo / Lukhan

 Fiş Yazıcılarda   Jolimark,   Sewoo / Lukhan, Custon

Kart yazıcılarında  HITI

PDKS’ de Granding

Fiyat Gör ve Kiosklarda   Perkon

 

 

Yukarıda sıraladığımız Cihazları Bugüne kadar binlerce Market, Hipermarket, Mağaza, Restaurant, Lokanta, Fast Food, Pastahane, Otel, Motel, Gece Kulübü, Gazino, Turistik Tesis, Hastahane, Fabrika ve  Depolara  otomasyon ve sistem   kurmuş  olmaktan kıvanç duyuyoruz.  Şirketimiz yeni kurulan işyerlerinizdeki otomasyon projelerinizi en ince detaylarına kadar değerlendirip size en uygun kurulumu gerçekleştirir.

İşletmeler için önemli olan işlerini hatasız, sürat’ li, Güvenli yapabilmek ve yapılan işleri raporlayabilmek  ayrıca  bunları muhasebeleştirmek  bunu da en ekonomik şekilde  halledebilmektir.

İşte biz Narbarkod otomasyon sistemleri olarak bunu gerçekleştirdik İşletmeleri  gereksiz masraflardan kurtarıp en ideal çözümü sunmak için  her projeyi en ince detaylarına kadar  inceleyip yaptığımız ekspertiz ‘ lerle  işletmenin parasını ziyan etmesinden işletmeyi teknoloji çöplüğüne çevirmekten kurtarıp,  en uygun çözümlerle işletmenize sadece gerekli olan cihazların kurulumunu yapıp Narbarkod  Market&Mağaza, NarPlus, NarMobil, Nar Cafein Restaurant, NarBarkod etiket, Nar Depo, Nar üretim, Lojistik Takip Çözümleri, Karekod Yazılımları ile firmanıza özel çözümler üretip  programlarımızı donanımlarla destekleyip işletmenizin kazancını ve  verimini  artırıyoruz .

 

 

Bizi tercihinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

NarBarkod Otomasyon Sistemleri

M.Orhan Yurtoğlu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.