Anasayfa / Genel / Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı!

Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı!

Binlerce Snapchat Spectacles elde kaldı!

The Information’ın haberine göre, Snapchat geliştiricisi Snap tarafından üretilen ve 10 saniyelik videolar kaydetme yeteneğine sahip olan güneş gözlüğü Spectacles adeta depolarda çürümekle meşgul. Snap CEO’su Evan Spiegel, 150 bin adedin üzerinde ürün sattıklarını açıklamış olsa da talebin bir anda kesilmesinin ürünlerin elde kalmasına sebep olduğu ileri sürülüyor. Hatta bir araya getirilmemiş parçaların da olduğu ve bunların başka bir üründe kullanılabileceği söyleniyor.

Şirket, donanımın belki de 10 yıl içerisinde tüketici deneyimi için önemli bir araç olacağını düşünüyor. Bu anlamda Spiegel, 10 yılı şimdiden başlatmak istediklerini daha önce ifade etmişti. Aynı kaynak, şirketin 150 kişilik donanım ekibine sahip olduğu ancak bu ekibin ne üzerinde çalıştığının ise bilinmediği belirtiliyor. Bazı göstergeler bir drone için hazırlanıldığını düşündürtse de artırılmış gerçeklik gözlükleri için de başka tahminler bulunuyor.

Bakalım Snap, elde kalan parçalar ve elindeki ekiple ilgi çekecek bir donanım ortaya koyabilecek mi?

:: Sizce şirket nasıl bir ürünle kullanıcıların karşısına çıkabilir?

Kaynak : https://shiftdelete.net/binlerce-snapchat-spectacle-elde-kaldi

Bir önceki yazımız olan Wozniak, hemen iPhone X kullanmak istemiyor! başlıklı makalemizde iPhone X, steve wozniak ve Wozniak iPhone X hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bayii Talep Formu

Bir önceki yazımız olan Nar10 Demo Talebi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız