Anasayfa / Haberler / BenQ Zowie EC1-B ve EC2-B duyuruldu!

BenQ Zowie EC1-B ve EC2-B duyuruldu!

BenQ Zowie EC1-B ve EC2-B duyuruldu!

Gerçeğinde iki fare tamamen aynı diyebiliriz. Aralarındaki tek fark ikisinin de değişik ebatlarda olması. EC2-B orta, EC1-B ise büyük ebatta. Mahsullerde eforlu bir sensör olan Pixart PMW3360’ın kullanıldığını belirtelim. Öte yandan, en büyük noksan farelerin tak çalıştır olması ve yapılandırma yazılımının sunulmaması. Geçiş yapabileceğiniz DPI aralıkları ise 400, 800, 1600 ve 3200 olarak sıralanıyor.

Tasarım tarafında bu modeller de selefleri EC-A ivedisi ile hemen hemen benzerler. Kavrama için lastik takviyeyi sunmadıklarını ve yalnızca sağ el ile geçimli olduklarını da söylemek gerek. Yan tuşlar da azıcık daha kısalmış ve yarı transparan beyaz renk yerine gövdenin geri kalanıyla geçim için kaydırma tekerleği ile beraber mat siyah renge bürünmüşler.

Mahsullerde, üst ve altta iki büyük fare ayağı bulunuyor. Neden olduğu meçhul, işletme tarama oranı ve DPI geçişlerini LED göstergeleriyle beraber alta yerleştirmiş. Bu anlamda tuşlar pek kullanışlı gözükmüyor.

Mahsuller, Kasım ayı başında takribî 87 dolar maliyetle satışa sunulacak.

:: Bu oyuncu farelerini nasıl buldunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/benq-zowie-ec1-b-ve-ec2-b-duyuruldu

Bir önceki yazımız olan IMx konsepti Nissan’a esin verebilir başlıklı makalemizde nissan, nissan IMx ve otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız