Anasayfa / Genel / Ben Affleck artık Batman değil!

Ben Affleck artık Batman değil!

Ben Affleck artık Batman değil!

Yılan hikayesine dönen Batman'de ciddi gelişmeler!

Uzun müddettir sinema sektöründe fısıldanan söylenti nihayet yaşam buldu. Batman V Superman ve Justice League filmlerinde, “Batman” rolünü üstlenen Ben Affleck rolünü bıraktı. Warner Bros-DC Comics birliği bu büyümeye son derece natürel karşıladı. Birbirimizi aldatmayalım, bu ayrılık uzun müddettir bekleniyordu.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Ben Affleck Oscar mükâfatı Operation: Argo’da çok rakamda methiyeye nail oldu. Ne var ki Batman V Superman filminin, parasal ve manevi zafersizliği Affleck’e geri adım attırdı.Affleck iki fiyaskonun ardından, süper kahraman Batman’in yeni filmlerinde yer almamaya karar verdi. 

Oysaki Zack Snyder; gerek Ben Affleck’i gerekse Henry Cavill’i üstlenen beş film için stüdyo ile uyuşma sağlamıştı. Ne Yazık Ki bu uyuşmalar “düşlerle” hudutlu kaldı. 

Neden bu kadar sürdü?

Ben Affleck, başından beri yeni rejisör Matt Reeves ile irtibat kurmakta ciddi anlamda güçlük çekti. Matt Reeves, yeni filmde daha genç bir Batman’in sinema tutkunlarının karşısına çıkmasını istiyordu. Planet of Apes’in bol mükâfatlı Matt Reeves ile Batman rolünü üstlenen Ben Affleck’in son derece ciddi bir münazara yaşadığı da rivayetler arasında…

Warner Bros, artık yeni bir Batman seçmek zorunda. Kült kişiliği canlandıracak bireyin kim olacağı ise merakla bekleniyor.

Evvelki HaberMicrosoft, Tasarruf Yapan Eklenti Tescili Aldı  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/yilan-hikayesine-donen-batmande-ciddi-gelismeler_80511.html

Bir önceki yazımız olan Philips TV'den Alexa müjdesi! başlıklı makalemizde ev-elektronigi, philips tv ve televizyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …