fbpx

Market Barkod Sistemi

Marketlerde Barkod Sistemi

1940 sonları ve 1950’lerin başları itibari ile popüler hale gelmeye başlayan barkod sistemleri bugün tedarik zinciri ve perakende ağları itibarinde oldukça popüler hale gelmiştir. Bugün satın aldığımız neredeyse her ürünün üzerinde görebileceğimiz barkodlar iş alanında çok kullanışlı olmasından kaynaklı iş alanının her noktasında yer edinmiştir. Beyaz bir zemin ve siyah çizgilerden oluşan barkod, üzerindeki yazılar aracılığıyla bizlere ürün takibi, hızlı satış işlemleri, envanter yönetimi gibi pek çok noktada fayda sağlamaktadır. Bu faydalardan en büyük olanı işlemlerimizi normal hızının üzerine çıkararak üzerimizdeki iş yükünü azaltması olmaktadır.

Kasada satış işlemleri yaparken de bizlere yine hız konusunda büyük artılar sağlamakta olan market barkod sistemi, müşterilerimizi bekletmeden sadece aldıkları ürünleri barkod okuyucuya okutarak satış olanak sağlamaktadır. Elektronik terazi ile entegre çalışmakta ve kilogram üzerinden tek tek hesaplama yapmamıza gerek kalmadan, bütün ürünlerin fiyatlarını tek tek oluşturabilmektedir. Hatta ödeme sırasında aldığımız paranın üzerine kadar ödememiz gerektiğini hatasız gibi yardım sağlayan bu sistem sayesinde hem müşterilerimiz beklemekten kurtularak memnuniyet düzeyleri artacak hem de bizler iş yükünden kurtularak çok daha fazla verim sağlayacağız.

Market Barkod Sistemleri Nasıl Çalışır?

Tarafımızca işletmenize kurulan sistemde ilk olarak hazır şablonlarda binlerce ürün önceden kayıtlı bulunmaktadır.  Kendi istekleriniz doğrultusunda yeni ürünler ekleyebilir, her ürüne ayrı fiyatlandırmalar sağlayabilirsiniz. Daha sonra el terminali aracılığıyla stok sayımınızı hızlı bir biçimde gerçekleştirerek; hangi üründen ne kadar sahip olduğunuzu sisteme bildirebilmektesiniz. Sisteme girilen diğer komponentlerinizle tam entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Bu işlemden sonra ise olay tamamen satış işleminizdedir. Kasaya gelen müşterilerin ürünlerini barkod okuyucu yardımıyla okutabilir daha sonra ne kadar ücret alınması gerektiğini hatasız bir biçimde hesaplama şansına sahip olabilmektesiniz.  Verilen hesap karşılığında nakit, kredi kartı ya da hediye kodu gibi seçeneklerle ödemenin nasıl yapılacağını seçer tahsilat kısmına giriş sağlayabilirsiniz. Tahsilat işlemi sırasında nakit ödeme ve para üzeri hesaplaması yapmasına olanak sağlayabilirsiniz. Son olarak da fatura kesimi gerçekleştirilebir. Market barkod sistemi;”Teknolojiyle aram çok kötü, teknoloji cahiliyim ben” diyen kişilerin dahi kolayca kullanabileceği biçimde tasarlanmıştır.  Bu noktada çabuk anlaşılır ara yüz sayesinde hızlıca öğrenim sağlayabilir ve aktif olarak kullanabilirsiniz.

Market Barkod Sistemi Avantajları

  1. Doğru Sonuç Verme: Hesaplamalarda ve diğer tüm işlemlerde beşeri hataları ortadan kaldırarak sizi kasa açıklarından korumaktadır. Ne kadar dikkatli olunursa olunsun yoğun zamanlarda bir şekilde hata yapılmaktadır ve maket barkod sistemleri sayesinde bu hatalardan arınabilmektesiniz.
  2. Hızlı İşlem Yeteneği: Satış ve stok üzerindeki bütün işlemlerinizi hızlı yapabilmenize olanak sağlamaktadır. İstenilen tüm bilgileri sizlere hızlı bir biçimde sunmakta ve sizlere daha nesnel kararlar alabilmeniz adına yardımcı olmaktadır.
  3. Maliyet: Stok kontrolleri ve daha doğru işlem yeteneği sayesinde sizi ekstra personel ve iş yükü sorunundan kurtararak sizlere mali konuda da destek sağlamaktadır.
  4. Kolay Anlaşılır Arayüz: Pek çok araçla kullanılabilmekte olan market barkod sistemleri bu araçlar sayesinde çok daha pratik bir biçimde işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Market İçin Yaptığımız Programımız ile Günün külfetini azaltabilir, müşterilerinize hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.
onlarca rapor seçeneğiyle alış verişleri takip edebilir, fatura-çek-senet-irsaliye-banka modüllerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Narbarkod firması işletmenizin için gerekli olan tüm mağaza programı çeşitlerini sizlere sağlamak ve kurmak konusunda yardımcı olan en güvenilir adres olmaktadır. Eğer sizde işletmenizi çok daha kurumsal ve profesyonel bir anlayış ile yönetmek istiyorsanız hemen bizimle bu beklentilerinizi giderebileceğinizi de söylemek isteriz.Narplus Programı ile ilgili yapabilecekleriniz hayatınızı kolaylaştıracak

barkod-sistemi-
market-barkod-sistemi

 

Yıllardan beri binlerce firmaya referans olmayı başaran Narbarkod ailesi aynı zamanda sizlere barkod sistemi kurmak içinde alanında uzman çalışanları ile yardımcı olmaya devam etmektedir.

 Barkod Sistemi ile bütün ürünlerinizi tek bir noktadan kontrol edebilir,  Satış Programı ile hızlı satış sağlayabilirsiniz,Böylece ürünlerinizin stok takibini yapabilecek en çok satılan ürünleri görebilecek ve daha pek çok satış analiz grafiğini çıkarabileceksiniz. Hemen sizde çok uzun yıllar hiç bir sorun ile karşılaşmadan barkod programı kullanmak için gerekli olan çalışmalar adına bize başvurabilirsiniz.

Böylece tam da istediğiniz gibi işleyen bir iş yerine sahip olabileceksiniz.  Barkod Programı El terminali, barkod yazıcı, Fiş Yazıcı, Barkodlu Terazi İle tam uyumludur , Ayrıca ürünlerinizi uygun fiyata temin etmeniz içinde en güvenilir adres olduğumuzu sizlere söylemek isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

A4 KAĞIDINA RAF ETİKETİ BASABİLME

Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En küçük marketler dahi binlerce stok ile uğraşmak zorundadır.
Hızlı ve hatasız giriş ve satış işlemlerinde barkod zorunludur.
Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla NarBarkod  Otomasyon bu yoğun iş tem
posunu azaltan otomasyon sistemidir.Marketinizin giriş çıkışlarını kolaylıkla görebilirsiniz. ve geniş rapor seçenekleriyle neler satıldığını kar-zarar marjlarınızı kolaylıkla görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.