Anasayfa / barkod programı / Barkod Takip Sistemi

Barkod Takip Sistemi

Narbarkod farkıyla geliştirilmiş olan Barkod takip sistemi perakende sektöründeki işletmelerin en büyük yardımcısıdır…

Barkod Takip Sistemi
Barkod Takip Sistemi

Sektörün 35 yıllık tecrübesi ile en köklü firması olan Narbarkod, geliştirmiş olduğu yazılımları ile işletmecilerin en büyük yardımcısıdır. Geliştirilmiş olan barkod takip sistemi firmanın en kullanışlı barkod sistemleri arasında dikkat çekmektedir.

Marketler, büfeler ve manav işletmelerinin adeta kurtarıcısı olan barkod takip sistemi ile kayıp kaçak durumlarından neredeyse tamamen kurtulmanızı sağlamaktadır.

Barkod Takip Sistemi Avantajları

  • Satış anında kasiyer elemanların hata yapma riski ortadan kalkar
  • Hesap yapılma işlemlerini otomatik hesaplayan bu yazılımlar ile hata yapma olasılığı sıfıra iner
  • Müşteri kasada beklemek durumunda kalmadığı için memnuniyet artar
  • Personellerin verimliliği artar
  • Zamandan tasarruf edilmesi sağlanır.
  • Günlük, haftalık, aylık satış raporları ile işletmenin ne durumda olduğu gözlemlenebilmektedir.

Barkod takip sistemi yukarıda saymış olduğumuz daha birçok avantajı içerisinde barındırmaktadır.

Barkod Takip Sistemi Siparişi Ver

Birçok yazımızda belirtmiş olduğumuz gibi işletmenize kurduracak olduğunuz yazılımları satın alırken öncelikle firma araştırması yapmalısınız. Bu sayede ileride yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçmiş olursunuz.

Barkod takip sistemi almaya karar verdiyseniz sektörün tecrübeli firmalarından bu yazılımları temin etmeye özen gösterin. Narbarkod firması sektördeki 35 yıllık tecrübesi ile bu tür sistemleri en kaliteli şekilde geliştirip satışa sunan önemli bir firmadır. Firmanın referans ağına baktığınızda hizmet kalitesini rahatlıkla görebilirsiniz.

Barkod takip sistemi siparişi vermek için ve bu tür yazılımlar hakkında detaylı bilgiler almak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Tekel Barkod Programı başlıklı makalemizde bakod, barkod programı ve barkod programı satın al hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Manav Fiyat Sorgulama

Manavlar için birebir barkod sistemi uygulaması basit pratik kolay, İster barkodlu terazi ile kullanın ister pc bağlantılı terazi ile… …

Bir cevap yazın