Anasayfa / Genel / Barkod Sistemi Fiyatları

Barkod Sistemi Fiyatları

Barkod sistemleri; bakkal, büfe ve tekel gibi küçük işletmelerden tutun büyük holdinglere kadar her işletmenin ihtiyacı olan bir şeydir.

Marketlerde, restoranlarda, pastanelerde, büfe ve kantinlerde, kuruyemişçilerde, kafelerde, zücaciye dükkânlarında, toptancılarda ve daha birçok işletmede kullanımı uygun barkod sistemleri ile artık işiniz çok daha kolay.

Barkod sistemlerinin önde gelen özelliklerinden bazıları şunlardır; pratik kullanım, dokunmatik ekran uyumu, barkodlu ve barkodsuz ürün satışı, nakit, kredi kartıyla ve veresiye satış yapabilme, günlük, haftalık ve aylık satış analizi yapabilme gibi öne çıkan özellikleri bulunmaktadır

Barkod sistemleriyle aynı anda birden çok işlem yapabilirsiniz. Barkod sistemlerinin özellikleri bu kadarla da sınırlı değil. Barkod sistemleri ile işletmenizin stok durumunu çok kolay bir şekilde kontrol edebilir, maliyet-kar analizi dahi yapabilirsiniz.

Barkod sistemi fiyatları her üründe farklılıklar gösterebilmektedir. Her ürünün ek özelliklerine bağlı olarak değişebilen Barkod sistemi fiyatları genel olarak 1000 TL de olabilir 10 bin TL de olabilir. Örneğin bir barkod sistemi bakkal gibi küçük bir işletmeye 1000 TL’ye satılırken ayakkabıcı gibi orta seviye bir işletmeye 2500 TL’ye dahi satılabilmektedir. Dediğimiz gibi sistemin özelliklerine göre fiyatlar artabilmektedir de azalabilmektedir de…

Barkod sistemlerinde en düşük seçenekler barkod okuyucuyla birlikte 1000 TL civarlarından başlamaktadır. Orta düzey seçenekler ise 1500 TL’lere kadar çıkabilmektedir. Bu paketlerde lazerli masa üstü barkod okuyucu, fiş yazıcı gibi eklentiler de bulunmaktadır. İleri düzey seçeneklerde ise fiyatlar 2000 TL civarlarından başlayarak 5000 TL’nin üzerlerine kadar çıkmaktadır. Örneğin fiyatı 4500 TL civarı olan bir barkod sisteminde masa üstü barkot okuyucu, fiş yazıcı ve barkodlu terazi gibi eklentiler yer alabilir.

Barkod sistemlerinin fiyatlarında herhangi bir sınırlama yoktur. 100 TL’ye de barkod sistemi bulabilirsiniz 10.000 TL’ye de.

Kısaca yazımızı özetlemek gerekirse; Barkod sistemleri her işletmenin mutlaka içerisinde barındırması gereken önemli teknolojik cihazlardır. İş akışından tutunda stok kontrolüne kadar tüm durumları oldukça kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlayan bu programlar sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır…

Bir önceki yazımız olan Barkod Okutma Programı başlıklı makalemizde barkod programları, barkod sistemi fiyatları ve barkot programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

img_0590.jpg

Pinterest Adresimiz

Narbarkod firması Naron A.Ş olarak anılmaktadır. Pinterest adresimiz Pinterest: naronbilisim Bizi Takip Ettiğiniz İçin teşekkür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.