Anasayfa / Genel / Apple, yine iPhone X satıyor!

Apple, yine iPhone X satıyor!

Apple, yine iPhone X satıyor!

Apple, 2017’de piyasaya sürdüğü amiral gemisi iPhone X’i tekerrür satmaya başladı, ancak ufak bir farkla: Satılan iPhone X’ler 769 dolarlık maliyetleriyle çok daha uygun olsalar da, gerçeğinde yenilenmiş cihazlar.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Elden geçen iPhone X’lerin bu maliyeti, 750 dolara satılan iPhone XR ile yarışacak gibi görünüyor. Apple, iPhone XS ve iPhone XS Max’ı satışa sunduğunda iPhone X’i çevrimiçi mağazasından kaldırmış ve “yeni telefonları alın veya daha öncekisini başka yerden bulun” iletisini vermişti. iPhone X’in aylar sonra tekerrür satılmaya başlanmasının birkaç sebebi olabilir.

Bu sebeplerden en akla uyuyanı, çok rakamda kullanıcının iPhone XS ve XS Max’ı alabilmek için daha önceki iPhone’larını takas etmiş olması. Bundan dolayı Apple, elinde biriken iPhone X’leri satmak istiyor olabilir.

Apple, satışları artırmak için yeni bir “orta seviye” alternatif sunmak istiyor da olabilir. iPhone XR, Consumer Intelligence Research Partners raporuna göre Aralık 2018 itibariyle en çok satan iPhone olmuştu Apple ilk kere satış sayılarına söylemedi. Yeni bir iPhone almamayı seçim edenler, artık iPhone Alternatifine De sahipler.

Apple’ın yüksek paklik ve test standartlarından dolayı yenilenmiş bir iPhone X, başka bir yerden alacağınız ikinci el iPhone X’ten muhtemelen daha iyi gidişatta olacaktır. iPhone XR’nin tek lensine rağmen iPhone X’in çift arka kamerayla gelmesi, iki telefon arasında karar vermeyi güçleştirecek gibi görünüyor.

Evvelki HaberGalaxy S10’un Tasarımı Videoda Göründü  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/apple-yenilenmis-iphone-satmaya-basliyor_80579.html

Bir önceki yazımız olan Samsung çok fazla bekletmeyecek! başlıklı makalemizde cep telefonu, galaxy s10 ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …