Anasayfa / Genel / Apple Park artık herkese sarih!

Apple Park artık herkese sarih!

Apple Park artık herkese sarih!

Artık Apple’ın azametli yeni yerleşkesine girmek için bir çalışan veya gazeteci olmanıza gerek yok. Kaliforniya, Cupertino’daki Apple Park Visitor Center, Cuma günü saat 9’da açıldı ve onlarca Apple hayranı sırça kapılardan içeriye aktılar.

Yeniden planlanmış bir Apple Mağazası’na gitmiş olan herkes dekorasyonu tanıdık bulacaktır – iPhone X gibi Apple mahsulleriyle donatılmış uzun tahta masalar ve dışarıda olmamanıza karşın sıcak sezdiren uzun sırça duvarlar bulunuyor.

2017112010571316091.jpgApple Park'ı Herkes Ziyaret Edebilecek!

Tipik mağaza formatının yanında, burası öteki mağazaların sunmadığı bazı özellikler de sunuyor: Apple çalışanlarının içtiği Caffe Macs‘ı sunan bir kafe ve çalışanların bulunduğu uzay gemisi büroyu binasını gören bir çatı terası.

Kampüsün 5.000 kiloluk alüminyum alaşımlı bir modeli sergi alanına bulunuyor. Modelin önünde bir iPad yakaladığınızda artırılmış reellik uygulaması, uzay gemisi yerleşkesine, fitness merkezine veya Apple Park’ın öteki alanlarına bakmanıza izin veriyor.

Evvelki HaberFacebook, Silme Özelliğini Sakladı! Sonraki HaberSamsung SM-W2018’i Araştırdılar!

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/apple-parki-herkes-ziyaret-edebilecek_72840.html

Bir önceki yazımız olan Barkot Sistemleri Fiyatları başlıklı makalemizde barkod sistemleri ve barkot sistemleri fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bayii Talep Formu

Bir önceki yazımız olan Nar10 Demo Talebi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız