Anasayfa / Genel / Android Telefonlar Arasında Bilgi Transferi Sağlayan “Xiaomi Mi Drop” Nasıl İndirilir?

Android Telefonlar Arasında Bilgi Transferi Sağlayan “Xiaomi Mi Drop” Nasıl İndirilir?

Android Telefonlar Arasında Bilgi Transferi Sağlayan

Xiaomi, Android telefonlar arasında aynı ağ arasında fiyatsız bilgi transferi yapmayı sağlayan bir uygulama geliştirdi.

Xiaomi, marketini gün geçtikçe geliştiriyor. Son geliştirdikleri Mi Drop uygulaması ile beraber artık Android aygıtlar arasında parasız ve süratli dosya paylaşımı muhtemel olacak. Geçtiğimiz gün yayınladıkları MIUI 9 Android arayüzüyle beraber gelecek bu yazılım ayrıca tüm Android aygıtlar için indirilebilir halde. Şimdilik ise yalnızca Xiaomi’nin kendi uygulama mağazası olan Mi Store üzerinden veya “apk” dosyası olarak indirilebilir halde. 

Xender ya da Share gibi uygulamalara kıyasla tamamen reklamsız ve parasız bir seçenek olabilecek bu uygulama ile beraber, fotoğraf, müzik, video gibi medya dosyalarının paylaşılmasının yanı gizeme her cinsten dosyayı ve telefonunuzda heyeti olan uygulamaları da aygıtlar arası paylaşmak muhtemel. Tek yapmanız gereken ise, Xiaomi Mi Drop’un yüklü olduğu iki telefonu aynı Wi-Fİ ağına bağlamak ve aygıtları birbirine tanıtmak. 

Bizim kullanımını oldukça sevdiğimiz uygulama şimdilik Google Play Store’da yok, ancak yakın zamanda oradan da indirilebilir olacak. Şu anda şayet MIUI 9’a sahip bir Xiaomi aygıta sahip değilseniz, uygulamaya apk’sını indirerek erişebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın Türkçe takviyeyi yok, dayanağını da Google Play Store’a yüklenmesiyle aşacağı söyleniyor. Mi Store uygulamasını ve Mi Drop’un “Apk” dosyasını alttaki iletişimlerden erişebilirsiniz. 

Xiaomi Mi Drop APKİNDİR Mi StoreİNDİR Kaynak : http://www.fonearena.com/blog/233982/xiaomi-mi-drop.html

Kaynak : http://www.webtekno.com/android-telefonlar-arasinda-veri-transferi-saglayan-xiaomi-mi-drop-nasil-indirilir-h35990.html

Bir önceki yazımız olan Apple, iPhone X için Özel Zil Sesi Alternatifi Sunacak başlıklı makalemizde Apple, Apple iPhone X ve iPhone X hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bayii Talep Formu

Bir önceki yazımız olan Nar10 Demo Talebi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız