fbpx

Android Stok Ve Cari Takip Sistemi

Android Stok ve Cari Takip Sistemi ile zaman ve mekâna bağlı kalmadan tüm stoklarınızı ve carilerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz…

Narbarkod firması olarak geliştirmiş olduğumuz ile stoklarınızı oldukça kolay bir şekilde takip edebilecek, kayıp-kaçak oranlarını ciddi seviyelerde düşürebilecekiniz.

Basit bir kullanım kolaylığı sağlayan işlevi sayesinde daha önce bilgisayar veya akıllı telefon kullanmamış kişilerin dahi rahatlıkla kullanabileceği bir programdır.

Müşterilerinize saniyeler içerisinde satış yapabilmenizi sağlayan bu program sayesinde iş yerinize hız ve verimlilik kazandırabileceksiniz. Cari hesapları anlık olarak takip edebilme özelliği sayesinde tüm iş süreçlerini oldukça kolay bir şekilde yönetebileceksiniz. Barkod Yazılım ile istediklerinize ulaşmak artık kolay.

7’den 70’e her yaştan insanın kullanabileceği bir program olan iş hayatınızdaki aradığınız başarıları çok kısa bir sürede elde edebilmenize olanak tanımaktadır.

Sistem İle Yapılabilecekler

  • Satışlarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
  • Ürün fiyat ve detay bilgilerini hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.
  • Cari durumunuzu anlık olarak grafikler şeklinde raporlayabilirsiniz.
  • Kamera ile barkod okutarak hızlı bir şekilde sayım yapabilirsiniz.
  • Stoklarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Müşterilerinize ait cari hesapların kontrolünü yapabilirsiniz.
  • Programdaki cari kayıt listelerini görebilirsiniz.
  • Android mağazasından programı rahatlıkla istediğiniz cihazlara kurabilirsiniz.
  • Pratik ve hızlı kullanım sağlarsınız

Android Stok ve Cari Takip Sistemi ile yukarıda saymış olduğumuz tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Narbarkod uzman yazılımcıları tarafından geliştirilmiş olan sayesinde iş yükünüz hafifleyecek ve iş verimliliğiniz artacaktır..

Hemen Cari Takip Sistemi siparişi vermek ve size özel tekliflerden yararlanmak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Android Mobil Uygulamaları başlıklı makalemizde android uygulama indir apk, ücretsiz uygulama indirme programı android ve uygulama indirme programı apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

ÜTS NEDİR? Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Projesi: Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X