Anasayfa / Mobil Uygulama / Android Barkod Uygulaması

Android Barkod Uygulaması

Narbarkod olarak geliştirmiş olduğumuz Android Barkod Uygulaması basit ve kolay kullanım sağlar…

Android Barkod Uygulaması
Android Barkod Uygulaması

Android Barkod Uygulaması

Android barkod uygulaması ile zaman ve mekân fark etmeksizin istediğiniz her yerden barkod okutabilirsiniz. Geliştirilmiş olan bu akıllı uygulama sayesinde cep telefonunuzun kamera kısmından okutmuş olduğunuz ürüne ait tüm detayları rahatlıkla görebilirsiniz.

Android barkod uygulaması ile barkodunu okutmuş olduğunuz ürünün birim başına ne kadar kar ile satıldığından tutunda ürünün depoya giriş tarihine kadar tüm detaylarını görebilmenize imkân tanımaktadır. Uygulamanın veri tabanında kayıtlı bulunan tüm ürünlerin listesini anlık olarak takip edebilir. Satışlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Basit ara yüzü sayesinde hiçbir eğitim almadan uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha önce bilgisayar ve akıllı telefon kullanmamış kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olan Android barkod uygulaması tartışmasız bir şekilde sektörün en iyi barkod uygulamasıdır.

Android Barkod Uygulaması Siparişi Ver

Android barkod uygulaması ürün takibini kolaylıkla yapabileceğiniz harika uygulamalardır. Android barkod uygulaması siparişi vermek ve size özel tekliflerimizden haberdar olmak için hemen 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayın…

Neden Narbarkod?

Android barkod uygulaması gibi binlerce barkod sisteminin satışını yapan Narbarkod firması aşağıdaki özellikleri ile sektörde öne çıkmaktadır.

  • %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı
  • %100 çözüm odaklı yaklaşım
  • %100 uygun fiyat avantajı
  • Uzman ve deneyimli ekip
  • Kurumsal iş anlayışı
  • Sektörün en köklü firması
  • Teknik destek imkanı

Yukarıdaki saymış olduğumuz özelliklerin yanı sıra Narbarkod firması daha birçok konuda siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Android Stok Ve Cari Takip Sistemi başlıklı makalemizde Android Stok Ve Cari Takip Sistemi, Android Stok Ve Cari Takip Sistemi satın al ve Android Stok Ve Cari Takip Sistemi siparişi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Kırtasiye Barkod Programı

Kırtasiye barkod programı ile ürün giriş – çıkışlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Stoklarınızı yönetebilir , raporlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.