Anasayfa / Blog / İstanbul Adisyon Otomasyonu

İstanbul Adisyon Otomasyonu

Adisyon Otomasyonu

Teknoloji hayatımızın her detayında olduğu gibi ticari işletmlerde de yoğun olarak kullanılmaya başlamıştır. Tıpkı hayatımızdaki çoğu detayda kolaylık sağladığı gibi ticari işletmelerin genel düzenini ve disiplinini sağlamada da önemli bir rol oynamaktadır. Lokanta, pub, bar ve kafe tarzı işletmelerde ise teknolojiden önce masa takip süreçleri oldukça zor ve iş gücü gerekiren bir eylemdi. Bugün adisyon otomasyonu kullanımıyla beraber bu süreç çok daha işlevsel ve az iş yükü gerektiren bir eylem haline gelmiştir. Bu konu bundan 15 20 yıl önce çok büyük sorunlar çıkarmaktaydı ve işletmeler farkında dahi olmadan büyük kayıplara uğramaktaydı. Bu yazılım sayesinde sizler böyle bir durumda olmaktan kurtulmakta ve maddi kayıpların önüne geçebilmektesiniz. Burada monitör kasaya en yakın konumdadır ve bir sipariş geldiği zaman otomatik olarak masa üzerine işlenmektedir. Hal böyle olunca sipariş karışıklıkları ve adisyon eksiklikleri ortadan kaldırılabilmektedir.

Neden Adisyon Otomasyonu Kullanmalıyım?

İlk olarak bakıldığı zaman gereksiz ya da fuzuli bir masraf gibi görünen bu yazılım aslında işletmeniz açısından büyük önem arz etmektedir. Uzun bir zamana yayılan işlemlerin kalitesinde ve disiplininde büyük artışlar görülebilmektedir. Söz konusu artış sizleri gerek müşterinin gözünde profesyonel bir işletme olarak gösterecek olmasıyla gerekse anlık dikkatsizlikler yüzünden yapılan kayıpların telafisi ile çok daha iyi yerlere taşıyacaktır. Kapitalizmin bu denli baş gösterdiği bir dönemde insanlar daha kurumsal yerlerde takılmak ve zaman geçirmek istemektedir. Kurumsallık da önemli bir biçimde iş disiplini gerektiren bir detaydır ve bu sistem sizlerin çalışmanızı bir disiplin içerisinde yürütmenize olanak sağlamaktadır.

Adisyon Otomasyonu Avantajları Nelerdir?

  • Dijital ortam üzerinde ve daha hızlı çalışmanızı sağlaması nedeniyle iş yükünüzü azaltmaktadır.
  • Disiplinli bir çalışma süreci sağlaması nedeniyle sizlere daha kurumsal ve profesyonel bir işletme imajı çizmektedir.
  • Yoğun saatlerde gözden kaçan sisteme girmeyen siparişler oranını minimalize ederek maddi kayıplar yaşamanızın önüne geçecektir.
  • Her garson ve komi için ayrı bir kullanıcı oluşturabilir ve çalışanlarınızın anlık ve geriye dönük performanslarını kolayca inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bulut Servisli Satış Programı başlıklı makalemizde barkod sistemi takip, bulut sistemi ve bulut sistemli satış hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …