Anasayfa / Genel / YouTube Red’den yeni bilim-kurgu dizisi: Origin

YouTube Red’den yeni bilim-kurgu dizisi: Origin

YouTube Red'den yeni bilim-kurgu dizisi: Origin

Netflix ve Amazon gibi dijital platformların tuttuğu büyük galibiyetin ardından internet ve teknoloji işletmeleri için cazip bir pazar haline gelen orijinal içerik alanı YouTube’un da gelecek tasarıları arasında ehemmiyetli bir yer yakalıyor. Son yarıyılda bu alana ehemmiyetli yatırımlar yapan YouTube, orijinal dizilerine bir yenisini daha ilave ediyor.
Left Bank Pictures, Midnight Radio, CiTVC ve Sony Pictures Television tarafından hazırlanan yeni bilim-kurgu dizisi Origin, önümüzdeki sene YouTube Red üzerinden yayınlanacak. YouTube’un daha evvel yayınladığı Lifeline, 12 Deadly Days ve Ryan Hansen Solves Crimes in Television gibi orijinal dizilerine katılacak Origin’in ilk sezonu 10 kısımdan oluşacak.
Ayrıca Bkz.DC sinematik cihanında Shazam’ı canlandıracak ad emin oldu
Senaryosu Mika Watkins tarafından kaleme alınan Originis; uzak bir seyyareye gitmek etmek için uzay gemisi ile yolculuk eden bir grubun uzayda mahsur kalmasını anlatacak. Birbirlerine yabancı olan bu grup yaşamda kalabilmek için bir araya gelecek ancak kısa zaman sonra içlerinden birinin hiç de göründüğü gibi birisi olmadığını fark edecek.

YouTube’un orijinal içerikten mesul idareyicisi Susanne Daniels, bilim-kurgu ve aksiyon dizilerinin orijinal içerikleri arasında ehemmiyetli bir yere sahip olacağını ve son derece nitelikli bir üretim olacak Origin’in sürprizlerle dolu öyküsü ile izleyicileri etkilemeyi muvaffak olacağını ifade etti.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/sinema-ve-dizi/haberleri/YouTube-Redden-yeni-bilimkurgu-dizisi-Origin.htm

Bir önceki yazımız olan eBay’de resim ile arama yapın! başlıklı makalemizde ebay, ebay fotoğraf ile arama nasıl çalışır ve fotoğraf arama hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Yazılım

Barkod sistemleri Stok takibi Mağazalar için en zor işlerdendir. Bilgisayardaki stokla mağazadaki stok tutmuyorsa yapılacak en iyi şey …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız