Anasayfa / Genel / Xiaomi Redmi 5 Plus’ın Yeni Bir Görüntüsü Çıktı

Xiaomi Redmi 5 Plus’ın Yeni Bir Görüntüsü Çıktı

Xiaomi Redmi 5 Plus'ın Yeni Bir Görüntüsü Çıktı

Görüntüye göre aygıtın arka kısmında iki kamera ve led ışığı ile parmak izi okuyucusu yer alıyor. Bunun yanında ön surat tasarımı, son zamanların trendi olan tamsal ekran yaklaşımına dair izler taşıyor.

Xiaomi, Redmi 5 Plus olarak adlandırılacağı düşünülen Redmi serisinden yeni bir modeli piyasaya sürmeyi düşünüyor olabilir. Aygıta ait olduğu varsayılan kutu online etrafta görülmüş, hatta yeni modele ait olduğu iddia edilen birkaç asıl çekim resim de sızdırılmıştı. Redmi 5 Plus’ın yeni görüntüleri bir kere daha online etrafta görüldü. Yeni görüntüler, aygıtın ön ve ardı yansıtıyor. Sızıntının ne derece doğru olduğundan emin değiliz ama daha evvel yayınlanan asıl Redmi 5 Plus resimleriyle eşlik taşıyor.

Son olarak sızdırılan bu görüntülerde öne çıkan özelliklerden biri, aygıtın tamsal ekran tasarımı. Xiaomi’nin Redmi serisini tamıyla bütün ekranlı tasarım biçiminde değiştireceği mevzusunda bazı kararsızlar olmakla beraber, bu olasılığın asıllaşması güçle olası. Bugüne değin sızdırılan görüntülerde bütün ekranlı tasarımın yer alıyor olması, Redmi 5 Plus’ın da bu tip bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor.

Ekran tasarımının ötesinde, Xiaomi Redmi 5 Plus’ın arka suratında dikey olarak yerleştirilmiş iki kamera yer alacak gibi görünüyor. Arka suratın tasarımı Mi Note 3’e oldukça beziyor. Tek farkı kameraların altına yerleştirilmiş LED ışığı bulunan ikili kamera kumpası. Aynı zamanda arkaya yerleştirilmiş bir de parmak izi okuyucusu bulunuyor. Ekipman tarafında Redmi 5 Plus’ın Snapdragon 6625/630 operasyoncu, 3 GB RAM, 32 GB dahili belleğe sahip olacağı söyleniyor. İkinci bir hafıza tipi de olabilir. Redmi acelesi modellerin ne zaman çıkacağına dair rastgele bir bilgi yok ama çıkması çok sürmeyecektir.

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2017/11/04/alleged-xiaomi-redmi-5-plus-renders-pop-online/

Kaynak : http://www.webtekno.com/xiaomi-redmi-5-plus-in-yeni-bir-goruntusu-cikti-h35992.html

Bir önceki yazımız olan Web'de Video İndirme İçin 12 Kullanışlı Yöntem başlıklı makalemizde video indirme, video indirme platformları ve video indirme yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …