Anasayfa / Genel / Ucuz rakibi AirPods’u yerle bir etti!

Ucuz rakibi AirPods’u yerle bir etti!

Ucuz rakibi AirPods’u yerle bir etti!

Tabii ki SmartOmi Q5’in bu denli popüler hale gelmesinin tek sebebi 40 dolarlık fiyat etiketi değil aslında. Zira kulaklık AirPods’un en çok tepki aldığı noktada oldukça başarılı bir görüntü sergiliyor. Silikon uçları sayesinde gerçekten de kulağınızdan düşmeden kullanılabiliyor.

Ayrıca sipariş verdiğiniz anda birkaç gün içerisinde elinize ulaşabiliyor olması da büyük bir avantaj olarak not edilebilir. Çünkü Apple’ın kulaklıkları, tanıtılmasının ve satışa sunulmasının üzerinden bir yıl geçmişken hala teslimat problemleri yaşatıyor.

Bunların dışında da kullanıcılar SmartOmi Q5’in ses kalitesinin mükemmel olduğunu da özellikle belirtiyor. Hâl böyle olunca da kulaktan kulağa dolaşan haberler sayesinde kulaklığın satışı da tavan yapmış durumda. Eğer kulaklığı merak ediyorsanız, bu adrese giderek kendiniz inceleyebilirsiniz.

:: Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/ucuz-rakibi-airpods-u-yerle-bir-etti

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones finali Jon Snow’u ağlattı! başlıklı makalemizde Game of Thrones, game of thrones 2018 ve game of thrones sekizinci sezon finali nasıl olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Nar10 Demo Talebi

Bir önceki yazımız olan ERP Sistemi Nedir başlıklı makalemizde ayakkabı barkod okutma sistemi, ayakkabı için …

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız