Anasayfa / Genel / Skype da Snapchat’e itinaydı!

Skype da Snapchat’e itinaydı!

Skype da Snapchat’e itinaydı!

Uslu resim efektleri ile kullanıcılar, her resimde ne olduğuna göre efekt seçeneklerini özelleştirebilecek. Bu efektlerin kullanımı da oldukça basit. Yalnızca resmi sürüklüyorsunuz ve ekranın üstünde yer alan büyülü değnek tuşuna basıyorsunuz. Böylece yeni resim efektlerini ulaşıyorsunuz.

Microsoft bu resim efektlerinin arasında uslu surat çıkartmaları, surat değiştirme, konum ve hava gibi alternatifler olduğunu belirtiyor. Ayrıca tüm bunların aralıksız olarak değişebileceğini de belirtelim. Haftanın değişik günlerinde ve tatillerde değişik efektlerle karşılaşabileceksiniz.

Hem iOS hem de Android platformları için sunulan bu yeni resim efektlerini sohbetlerinizde ve öne çıkanlarda da kullanmanız muhtemel. Natürel ki uygulamanızı güncellemeyi unutmayın!

:: Bu yenilik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/skype-da-snapchate-ozendi

Bir önceki yazımız olan Barkod Sistemi Nedir? başlıklı makalemizde 2. el market barkod sistemi, bakkal barkod sistemi fiyatları ve barkod sistemi indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Yazılım

Barkod sistemleri Stok takibi Mağazalar için en zor işlerdendir. Bilgisayardaki stokla mağazadaki stok tutmuyorsa yapılacak en iyi şey …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız