Anasayfa / barkod programı / Sivas Barkod Sistemi

Sivas Barkod Sistemi

Şirketlerin en dikkat ettiği şeylerden bir tanesi alınan programın ne derece de güvenilir olduğudur. Yazılım uzmanlarımız tarafından kodlanan programların dünya standartlarına uygun sistem geliştirme politikası içinde olduğunu gönül rahatlığıyla söylebiliriz.

Sivas barkod programı büyük küçük gözetmeksizin ticaret amacı güden her firma için gözü kapalı sahip olunabilecek yazılımla geliştirilmiştir. Otomasyon programlarının yüksek düzeyde yazılım gerektirdiği mağaza programları, market şarküteri yazılımları, depo takip programları, kasiyer takip programları, muhasebe programları gibi entegresi sorunlu olan yazılımlarla %100 uyum içerisinde çalışmaktadır. Rapor-analiz takımımız tarafından sizden gelen talepleri değerlendirerek her geçen gün programımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Sivas barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 0850 644 25 22 – 0552 231 66 67 numaralardan arayabilirsiniz. Güncelliğini kaybetmeyen otomasyon programları…

Bir önceki yazımız olan Mağaza Barkod Programı başlıklı makalemizde barkod, barkod programı ve mağaza hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Manav Fiyat Sorgulama

Manavlar için birebir barkod sistemi uygulaması basit pratik kolay, İster barkodlu terazi ile kullanın ister pc bağlantılı terazi ile… …