Anasayfa / Genel / Seagate GameDrive hediye ediyoruz!

Seagate GameDrive hediye ediyoruz!

Seagate GameDrive hediye ediyoruz!

Bizim hediye ettiğimiz model PS4 için geliştirilmiş olsa da, aynı şekilde Xbox kullanıcıları için de farklı bir seçeneğin satışta olduğunu belirtelim.

Ürünün özelliklerinden bahsedecek olursak portatif bir yapıya sahip olan Seagate Game Drive, 113,5 mm uzunluğa ve 9.6 mm genişliğe sahip. Sadece 100 gram ağırlığı ile dikkat çeken hard disk USB 3.0 arabirim kullanıyor. Cihazın 2 TB kapasitesi ile yer sorunu devri de büyük ölçüde kapanıyor. 50’den fazla oyunu depolayabilirsiniz. Bu sayede klasik ve en yeni oyunlarınız için hiçbir şeyi silmeye gerek kalmadan yeterli yeriniz oluyor.

Cihazın diğer bir güzel özelliği ise hızlı kurulum avantajı olması. PS4 üzerindeki herhangi bir USB girişine bağlayarak bağlayarak harici hard diski kullanmaya başlıyorsunuz. PS4 hızlı bir şekilde cihazı tanıyor ve kurulum aşamasına geçiyorsunuz. Sistem hard diski formatlıyor ve kullanmanız için hazır hale getiriyor.

Not: Yarışmamızın kazananını 30 Ekim tarihinde Facebook canlı yayını üzerinden belirleyeceğiz.

Yarışmamıza katılmak için tıklayın!

Kaynak : https://shiftdelete.net/seagate-gamedrive-hediye-ediyoruz

Bir önceki yazımız olan Akıllı telefon dünyasında 8’lerin yılı! başlıklı makalemizde akıllı telefon, galaxy note 8 ve galaxy s8 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bayii Talep Formu

Bir önceki yazımız olan Nar10 Demo Talebi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız