Anasayfa / Haberler / Ryzen operasyoncuları AMD’yi kâra geçirdi!

Ryzen operasyoncuları AMD’yi kâra geçirdi!

Ryzen operasyoncuları AMD’yi kâra geçirdi!

Ryzen operasyoncuları piyasaya çıktığı günden bu yana, AMD’nin suratını güldürüyor. Kullanıcılar arasında büyük alkış toplayan bu operasyoncular, finansal raporlarda da galibiyetini destekliyor. 2017 senesinin ilk çeyrek yarıyılında Ryzen 7 çabuksu tek başına ciddi bir çoğalış sağlatmadı ancak 3. çeyrekte gözle görünür çoğalış yaşandı!

Harekâtçı ve grafik yongaları pazarında, 1.74 kat sihrime reelleştiren AMD, 819 milyon dolar net kazanç söyledi. Müessesesel, defineli ve yarı özelleştirilmiş yapım sonuşlarında bir evvelki çeyrek yarıyıla göre bir evvelki seneye göre minik bir düşüş gözlemleniyor. 2. çeyrek yarıyıl göre ise PS4 Pro ve Xbox One X sayesinde ehemmiyetli bir çoğalış mevzubahisi.

AMD Ryzen 3 1300X tahlil

AMD Ryzen 3 1300X harekâtçısının tahlil ve değerlendirme videosu ile karşınızdayız. Uygun maliyetli ve performansı bir reyin bilgisayarı toplamak isteyenler için 1300X modelini değerlendirdik! AMD Ryzen 3 1300X tahlil videomuz yayında! AMD Ryzen 1800X tahlil AMD Ryzen 3 1300X özellikleri AMD Ryzen 3 1300X operasyoncusu, AMD’nin yeni jenerasyon Ryzen harekâtçı ailesinin uygun maliyetli modelleri arasında yer alıyor. Intel cephesinde, Intel Core i3 7100 ve Core i3 4460 …

2017 senesinin 3. çeyrek yarıyılında harcayıcı sınıfındaki Ryzen serisinin tamamının satışta olması ve konsol mevsimi olması sayesinde, AMD’nin ciddi biçimde hasılat sağladı ve kârlılık elde ettiği ifade ediliyor.

AMD Ryzen 1800X inceleme Video

AMD Ryzen 1800X tahlil Video

Piyasaya çıktığı yarıyılda yazılı analizini yayınladığımız AMD Ryzen 1800X harekâtçısının video analizi ile karşınızdayız. Bu videomuzda AMD Ryzen 1800X operasyoncusu hakkında yorumlarımızı ve tecrübelerimizi bulabilirsiniz. Yazılı analize ise alttaki linkten erişebilirsiniz! AMD Ryzen 1800X yazılı tahlil AMD Ryzen 1800X özellikleri AMD Ryzen R7 1800X operasyoncusu, AMD’nin büyük coşku uyandıran Ryzen ailesinin …

Lisa Su ise 4. çeyrek yarıyılında 3. çeyreğe göre düşüş yaşayacaklarını ön görüyor. Bu düşüşün öncelikli mazereti ise konsol mevsiminin bitmesi olacak. Aşinayı üzere, Sony ve Microsoft gibi iş ortaklarının yaz yarıyıllarında yaptığı kampanyalardan ehemmiyetli oranda yararlanıyor.

Harekâtçı pazarında Zen mimarisini taşıyan operasyoncuları ve Vega çabuksu ekran kartları ile büyük sükse yapan AMD, mobil operasyoncularda da kullanılmaya başladıktan sonra ciddi oranda bedeline değer verecek gibi görünüyor. Dizüstü bilgisayarlar için 3 tane yeni model gündeme geldi. Yaygın kullanım için ise azıcık daha beklemek gerekecek.

Kaynak : https://shiftdelete.net/ryzen-islemcileri-amdyi-kara-gecirdi

Bir önceki yazımız olan Dünyanın en iyi cosplay’i Rusya’dan geldi! başlıklı makalemizde cosplay, naga ve naga cosplay hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız