Anasayfa / Genel / PUBG’nin en büyük sorunu çözülüyor!

PUBG’nin en büyük sorunu çözülüyor!

PUBG’nin en büyük sorunu çözülüyor!

Yapımı erken erişime açıldığı hatta kapalı beta sürecinden beri oynayan kişilerin iyi bildiği üzere, elektrik akımıyla daralan alanın içerisinde olmak her zaman çok önemliydi. Fakat bazı oyuncuların bu alanın çok hasar verdiği ve çok hızlı büyüdüğü şeklindeki şikayetlerini dinleyen Bluehole firması, elektrik akımının verdiği hasarı oldukça düşürmüştü.

Fakat bu durum oyuncuların oyun stratejisini tamamen değiştirmesine yol açmıştı. Çünkü elektrik akımı artık eskisi kadar hasar vermiyordu ve doğal olarak bu akımın içerisinde uzun süre vakit geçirmek mümkün hale gelmişti. Bu da birçok kişinin oyundan soğumasına sebep oldu.

Bluehole ortadaki problemi turnuvalarda da görmüş olacak ki, bugün test sunucularına gelen yama ile birlikte bu elektrik akımının verdiği hasarın oldukça artırıldığı belirtildi. Bir süre daha oyuncular tarafından test edildikten sonra da gerçek sunucularda aktif olacağı belirtildi.

Yani bundan sonra PUBG oynarken oldukça dikkatli olmanız ve “Nasıl olsa kurtulurum!” düşüncesiyle elektrik akımının içerisinde vakit geçirmemeniz gerekiyor.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds oynuyor musunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/pubg-elektrik-gaz-hasar-guncellemesi

Bir önceki yazımız olan Galaxy J5 (2016), Note 8 arayüzüne kavuştu! başlıklı makalemizde Android 7.1.1, android 7.1.1 nougat ve Galaxy J5 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bayii Talep Formu

Bir önceki yazımız olan Nar10 Demo Talebi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız