Anasayfa / Haberler / Netflix’te DVD kiralama yarıyılı başladı!

Netflix’te DVD kiralama yarıyılı başladı!

Netflix’te DVD kiralama yarıyılı başladı!

Teknolojinin büyümesiyle beraber artık dizi ve film gibi görsel sanat öğelerini de konutlarımızda harcamak basitleşti. Daha Önceki yarıyılda bu işi kronolojik olarak VHS, CD ve DVD kiralayarak yapabiliyorken, artık oturduğumuz yerden birkaç tuşa değerek hiçbir efor sarfetmeden analiz etmemiz olası hale geldi.

Netflix ise esrarengiz bir kararla daha önceki DVD kiralama günlerine geri dönüş sinyalleri verdi. Artık istediğiniz filmi DVD olarak seçip kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabileceğiniz bir Android uygulaması da Google Play Store üzerinde yayımlandı.

Uygulamayı indirerek DVD.com ile Netflix ortaklığında hazırlanan platforma aza olabilir ve binlerce film arasından istediğinizi seçip kiralayabiliyorsunuz. Sistemin özellikle daha önceki DVD.com abonelerine özel olarak hazırlandığı ve yeni alıcı sürüklemek gibi bir emelinin olmadığı düşünülüyor.

Lafı daha fazla uzatmayalım ve uygulamayı indirmek için Android veya iOS iletişimlerini kullanabileceğinizi ama DVD kiralama alternatifinin ülkemizde kullanılamadığını da anımsatalım.

:: En son ne zaman bir DVD kiraladınız?

Kaynak : https://shiftdelete.net/netflix-dvd-kiralama-donemi-basladi

Bir önceki yazımız olan Kısa vakitliğine fiyatsız iOS uygulamaları! başlıklı makalemizde App Store, App Store ücretsiz uygulama ve Apple hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …