Anasayfa / Genel / Nar Pos Barkod Otomasyonu Barış Mahallesi

Nar Pos Barkod Otomasyonu Barış Mahallesi

Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En küçük market & mağaza binlerce stok ile uğraşmak zorundadır.Hızlı ve hatasız giriş ve satış işlemlerinde barkod zorunludur.Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla Nar Barkod Market & Mağaza & Restaurant & Oto Servis Barkod Otomasyon bu yoğun iş temposunu azaltan otomasyon sistemidir.
Yazarkasa ve terazilerle tam uyumluluğu  sayesinde kolay tartım ve satış imkanı sunar.
Hızlı giriş ve satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Ürün ve fiyat etiketleri ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılarak basabilirsiniz.
Ayrıca günlük veya iki tarih arasındaki kar-zarar raporlarını aynı ekranda FIFO,LIFO,ortalama ve ağırlıklı ortalamaya göre hem TL hemde seçeceğiniz bir döviz sistemine göre görebilirsiniz. Raporları istediğiniz biçimde tasarlayarak gerekli kriterleri kayıt edebilir ve raporlama işlemlerini hızlandırabilirsiniz.Çek – Senet – Fatura – İrsaliye girdisi çıktısı yapabilir, Muhasebenize Entegre Edebilirsiniz.Siz Değerli Müşterilerimize oluşturduğumuz Uygun Paketlerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. %100 Memnun Kalacağınızdan Eminiz…..
Narbarkod’u Kullanabileceğiniz İşletmelerden Bazıları Şunlardır;
MarketMağazaDepoCafeRestaurantŞarküteriPastaneOto Servis -Yedek ParçaManavKırtasiye – OyuncakElektronik MağazalarıElektrik MağazalarıGiyim Mağazaları
ve sayamadığımız bir çok işletme kullanabilir…<h4><strong>Demo Talebi İçin : 0216 445 77 45 – 0850 644 25 22 </strong><strong>Email: demo@narbarkod.com</strong></h4><div><strong> </strong></div><div><strong></strong></div>&nbsp;

Bir önceki yazımız olan Nar Pos Barkod Otomasyonu Adnan Kahveci Mahallesi başlıklı makalemizde Adnan Kahveci Mahallesi, Alış-Veriş Merkezi ve bar hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bayii Talep Formu

[contact-form-7 id=”2479″ title=”bayii”] Bir önceki yazımız olan Nar10 Demo Talebi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.