Anasayfa / Genel / iPhone X Düşme Testinden Sağ Çıkamıyor!

iPhone X Düşme Testinden Sağ Çıkamıyor!

iPhone X Düşme Testinden Sağ Çıkamıyor!

TechRax adlı bir Youtube kanalı iPhone X’a ilk düşme ve sağlamlık testlerine reelleştirdi.

Uslu telefonlardaki en emin ekran sırçasına sahip olduğu iddia edilen iPhone X, insan boyu düşme testlerinde sınıfta kalmış gibi gözüküyor. TechRax’in iPhone X üzerinde yaptığı düşüş testlerinde hatta bir de Samsung Galaxy S8 ile karşılaştırmış özellikle de ekran üzerine düşüş de telefonun fazla dayanıklı olmadığı sarihçe görülebiliyor. 

iPhone 8 Plus Sağlamlık Testi Buz Kıracağı İle Büyük Kapışma!

Arka sırçanın iPhone 8’lerde de dayanıksız olduğunu öğreniyorduk. Ancak bizim yaptığımız dayanıklılık testlerinde iPhone 8’in ön sırçayı, üzerine doğru bir düşüş asıllaştırsa dahi sabrediyordu. TechRax’in yaptığı testlerde görüyoruz ki iPhone X’in de arka kapaktaki sırçayı iPhone 8 ile aynı dayanıklılıkta. Ancak ekranı gözeten sırça iPhone 8 kadar dayanıklı değil. Buyrun sizi hemen buradan videoya alalım.

Bakalım ön ve arka sırçaların dayanıksızlığı Apple’ın satışlarını nasıl etkileyecek? Ayrıca biz de hem klasik hem de Webtekno usülü sağlamlık testlerini ilerleyen günlerde yapacağız. Orada da daha net bir biçimde telefonun sağlamlığı ortaya konacaktır. Yeniden de iPhone X’e bizim yaptığımız tahlili izlemek isterseniz hemen alttan izleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=UtZ2BWS9dE8

Kaynak : http://www.webtekno.com/iphone-x-dusme-testinden-sag-cikamiyor-h35986.html

Bir önceki yazımız olan Android Telefonlar Arasında Bilgi Transferi Sağlayan "Xiaomi Mi Drop" Nasıl İndirilir? başlıklı makalemizde Android, dosya transferi ve xiaomi mi drop hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …