Anasayfa / Haberler / HTC U11 Plus saydam renk seçeneğiyle geliyor!

HTC U11 Plus saydam renk seçeneğiyle geliyor!

HTC U11 Plus saydam renk seçeneğiyle geliyor!

HTC’nin 2 Kasım tarihinde tanıtacağı iki modelden birisi olan U11 Plus yepyeni bir iddia ile karşımızda. HTC’nin Android One projesi için tanıtacağı U11 Life ile birlikte tanıtılması beklenilen U11 Plus, güçlü özelliklerinin yanı sıra şirketin çok eleştirilen çerçevelerinden kurtulduğu ilk model olacak.

Yüksek ekran kasa oranıyla şık bir tasarıma sahip olması beklenilen model, yüksek donanım özelliklerini de bünyesinde barındıracak. Sızıntıların efendisi olarak tanımlanan Evan Blass ise HTC U11 Plus için yaptığı paylaşımda modelin renk seçeneklerini ortaya çıkarttı.

Evan Blass’ın parlak siyah, etkileyici gümüş ve yarı saydam renk seçenekleri ile söylediği model, HTC tarafından paylaşılan görselle doğrulandı diyebiliriz. 2 Kasım tarihini işaret eden görsel, HTC U11 Plus olduğu tahmin edilen modelin arka tarafını gösteriyor.

Bir zamanlar LG de Firefox OS ile çalışan saydam akıllı telefon üretmişti. Oldukça merak uyandıran akıllı telefon maalesef işletim sistemininde etkisiyle pek ilgi görememişti. Bunun yanı sıra birçok YouTube kanalı arka tarafı cam olan telefonların kaplamalarını çıkartıp şeffaf olarak videolarını çekmişti.

HTC U11+ colors: black, silver, translucent.

— Evan Blass (@evleaks) 30 Ekim 2017

HTC’nin gerçekten şeffaf bir tasarıma mı yer vereceği yoksa şeffaf görünümlü bir malzeme mi tercih edeceği ise herkes tarafından merak konusu.

:: Sizce HTC U11 Plus şeffaf mı olacak? Eğer şeffaf olursa satın almayı düşünür müsünüz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/htc-u11-plus-saydam-renk-secenegiyle-geliyor

Bir önceki yazımız olan Apple ve Qualcomm savaşı yeni iPhone’lara sıçrıyor! başlıklı makalemizde Apple ve Qualcomm yongalarını kullanmayı bırakacak! hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …