Anasayfa / Haberler / General Mobile Android 8 Oreo aktüellemesini duyurdu

General Mobile Android 8 Oreo aktüellemesini duyurdu

General Mobile Android 8 Oreo aktüellemesini duyurdu

General Mobile‘ın sosyal medya hesaplarından yaptığı ilanda, Android 8 Oreo aktüellemesi alacak modeller ve bu modellerin aktüellemeleri ne zaman alacağı da netleşti.

Android Oreo aktüellemesini alacak telefonlar

Android Oreo aktüellemesini alacak telefonlar listemizde, en yeni versiyona kavuşacak makineleri listeledik. Bakalım yeni versiyon hangi makinelere geliyor?

General Mobile GM 6 için Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

General Mobile GM 6 için Android 8 Oreo aktüellemesi Aralık ayında yayınlanacak. Net bir tarih verilmese de Aralık ayı içerisinde hem çift SIM kartlı hem de tek SIM kartlı modeller için aktüelleme yayınlanacak.

General Mobile GM 6 tahlil

Merakla beklenen General Mobile GM 6 analizi ile karşınızdayız. MWC 2017 kapsamında tanıtılan telefonun Türkiye satışı başladı ve sizler için bu telefonun merak edilen güzergahlarını inceledik! General Mobile GM 6 özellikleri General Mobile GM 6 modelinde MediaTek MT6737T operasyoncusu yer alıyor. Eskiki 3 modelinde Snapdragon operasyoncu kullanan General Mobile, bu modelde ise MediaTek operasyoncuya yer veriyor. Dört ç…

General Mobile GM 5 Plus için Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

General Mobile’ın Snapdragon 617 operasyoncusu, sunduğu özellikler ve maliyetiyle büyük alaka uyandıran GM 5 Plus modeli, Android 8 Oreo aktüellemesini ne zaman alacağı merak mevzusuydu.

General Mobile GM 5 Plus için Android 8 Oreo aktüellemesi Şubat ayında yayınlanacak. Şubat ayı içerisinde net bir tarih verilmese de Şubat ayı içerisinde hem çift SIM kartlı hem de tek SIM kartlı modeller için aktüelleme yayınlanmış olacak. GM 5 Plus için Android 8 Oreo, 2018 senesinde gelmiş olacak diyebiliriz.

General Mobile GM 5 Plus Tahlil

General Mobile 4G modeliyle Android One platformuna süratli bir giriş yapan General Mobile, Google’ın Android One ekosisteminde en çok satış yapan iş ortaklarından oldu. Segmentine göre hayli zafer elde eden General Mobile 4G’den sonra şimdi gizeme GM 5 Plus modelinde! General Mobile 4G tahlil Barcelona’da tertip edilen MWC 2016’da görücüye çıkartılan GM 5 Plus, ülkemizde de satışa sunuldu. Ş…

General Mobile GM 5 için Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

General Mobile GM 5 için Android 8 Oreo aktüellemesi, 2018 senesinde Nisan ayında yayınlanacak. Aktüelleme, hem çift SIM kartlı hem de tek SIM kartlı modeller için aktüelleme yayınlanacak.

General Mobile GM 5 tahlil

Kasım tarihinde tanıtılan General Mobile GM 5 tahlil davetlimiz.  General Mobile, Android One platformundaki 3. uslu telefonunu satışa sundu. General Mobile 4G ve GM 5 Plus’tan sonra 3. model General Mobile GM 5 oldu. General Mobile GM 5 maliyeti 699 TL maliyet yaftasına sahip olan General Mobile GM 5, 5 inç HD çözünürlüğündeki ekranıyla birlikte 1000 TL altı segmentteki yerini alıyor. General Mobile GM 5 özellikleri Gorilla Glass …

General Mobile 4G için Android 8 Oreo gelecek mi?

Android One projesinin ilk modeli olan General Mobile 4G için Android 8 Oreo aktüellemesiyle alakalı bir bülten paylaşılmadı. Aktüellemenin, bu modele gelmeyeceğini söyleyebiliriz. Zati General Mobile 4G, 2 yıllık etkin aktüelleme ömrünü de doldurdu.

 

:: General Mobile Android 8 Oreo aktüelleme tarihlerini nasıl açıklıyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/general-mobile-android-8-oreo-guncellemesini-duyurdu

Bir önceki yazımız olan TurkNet, AKK’yi nasıl kaldırdı? VİDEO başlıklı makalemizde adil kullanım kotası, akk ve TürkNet hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …