Anasayfa / Genel / Game of Thrones finali Jon Snow’u ağlattı!

Game of Thrones finali Jon Snow’u ağlattı!

Game of Thrones finali Jon Snow’u ağlattı!

Sekizinci sezonunun şimdilik ne zaman başlayacağı belli olmayan Game of Thrones, altı bölümden oluşacak ve yapımcıların iddialarına göre her bölüm bir sezon finali havasında geçecek. Yani önümüzdeki altı bölümde de birbirinden büyük olaylar yaşanacak.

Oyuncuların senaryo okumalarını bitirdiklerinin altını çizen Kit Harington, “Game of Thrones dünyada son derece popüler olsa da emin olun ki biz oyunculardan daha fazla önemseyeni yoktur. Bu yapımın ilk gününden beri çalışmaktan dolayı gurur duyuyorum. Sekizinci sezonun senaryosunu okuduğumda göz yaşlarımı tutamadım. Bunun iki sebebi vardı ve ilk sebebi ne yazık ki sizlerle paylaşamam. Fakat ikinci sebebi direkt olarak bu şovun sona ereceğini farketmemden dolayıydı. Açıkçası bu dizi benim hayatım boyunca, eğitim aldığım okullar da dahil olmak üzere en uzun soluklu projeydi ve asla benzeri bir projede çalışabileceğimi düşünmüyorum.” cümlelerini sarfetti.

Harington ne yazık ki kendisinin ağlamasına sebebiyet veren senaryo detaylarını bizlerle paylaşamıyor ama George R.R. Martin’in kitabın ve dizinin sonunda bizleri bir mutlu sonun beklemediği yönünde uyardığını da hatırlatalım. Yani eğer aranızda Jon Snow ve Daenerys Targaryen’in mutlu mesut yaşamasını bekleyenler varsa, bu düşüncelerinden bir an önce kurtulmaları gerektiğini hatırlatalım.

:: Game of Thrones sizce nasıl sona erecek?

Kaynak : https://shiftdelete.net/game-of-thrones-finali-jon-snowu-aglatti

Bir önceki yazımız olan Nokia 7 rekora koşuyor! başlıklı makalemizde nokia 7, nokia 7 ne kadar sattı ve nokia 7 satışları nasıl gidiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bayii Talep Formu

Bir önceki yazımız olan Nar10 Demo Talebi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız