Anasayfa / Genel / eBay’de resim ile arama yapın!

eBay’de resim ile arama yapın!

eBay’de resim ile arama yapın!

Son yarıyılda yaptığı “Üç günde teslimat” gibi kampanyalar sayesinde dikkatleri yine üzerine sürüklemeyi muvaffak olan şirketin son teşebbüsü ise oldukça etkileyici. Gelen haberlere göre şimdilik oldukça düşük isabet oranına sahip olan resim ile arama sistemi yavaş yavaş iyileşmeye devam edecek.

Sistemin anlamı da oldukça kolay. Misalin birinin ayağında gördüğünüz bir kundurayı çok hoşlandıysanız, uslu telefonunuz ile hemen bir resim sürükleyerek eBay üzerinden arama yapabiliyorsunuz. Sistem bu resimleri sitede yer alan bültenlerle karşılaştırıyor ve sizlere eş neticeler sunuyor.

Eş sistemler de günümüzde misalin Google tarafından kullanılır gidişatta. Görsel ile arama yapma sistemi gitgide daha iyi neticeler vermeye başlayan Google’ın ardından yeni geliştirilen bu sistemin de gelecekte müthiş bir hale geleceğini hipotez etmek efor değil.

:: Şirketin bu yeniliğini nasıl buldunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/ebay-fotograf-ile-arama-yapin

Bir önceki yazımız olan Maliyet Hesaplama başlıklı makalemizde maliyet hesaplama excel, maliyet hesaplama formülü ve maliyet hesaplama inşaat hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Okuyucu Programı (Sağladığı Kolaylıklar)

Barkod sistemlerinin yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması işletmelerin rutin iş ve işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştırarak …


Barkod Sistemi
Kampanyaları

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız