Anasayfa / Haberler / Bitcoin durmak bilmiyor!

Bitcoin durmak bilmiyor!

Bitcoin durmak bilmiyor!

Sanal para birimlerinin yükselişi devam ediyor. Uzun bir süredir insanların uzaktan da olsa takip ettiği ancak işin içine girenleri bir hayli memnun eden bu para birimleri, durmadan yükseliyor. Ortaya çıkan son değerler ise yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. 

Galaxy S9 hakkında ilk sızıntılar geldi!

Samsung’un yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ hakkında ilk sızıntılar gelmeye başladı. İşte karşınızda Galaxy S9 ve Galaxy S9+!

Güncel rakamlara baktığımızda geçmiş dönemlerde ve özellikle son 30 gün içinde yatırım yapmayanların üzüleceği kesin. Bundan bir ay önce 3600 dolar seviyesine kadar düşen bitcoin’in değeri şu an da 6300 dolar barajına ulaşmak üzere. 1 Bitcoin’in TL karşılığı ise 23.590 TL seviyesine kadar ulaştı.

Stadyumlara powerbank ile giriş yasaklandı!

Akıllı telefonların en büyük problemi olan şarj süresini çözen powerbank yani taşınabilir şarj aletlerinin stadyumlara girmesi yasaklandı!

Bir diğer önemli sanal para birimi Ethereum ise 310 dolar civarına yükseliş gösterirken, TL karşılığı ise 1170 TL olarak dikkat çekiyor. Günümüzde mining yöntemi ile sanal para işlemci yapılırken, asıl ciddi işler ise yatırım noktasında karşımıza çıkmaya başladı.

Qualcomm Türkiye Ülke Müdürü belli oldu

Elinde yüksek miktarda parası olan çok sayıda insan, bir şekilde sanal para birimlerinin alınıp satıldığı ortamlarda önemli yatırımlar ve gelirler elde ediyor. Bu durumun bir nevi sanal borsa olduğunu ve hiç kimsenin kazanma garantisini veremeyeceğini de unutmamak gerekiyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/bitcoin-durmak-bilmiyor

Bir önceki yazımız olan SDN Cevaplıyor #110 başlıyor! başlıklı makalemizde sdn, sdn cevaplıyor ve shiftdeletenet hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …