Anasayfa / Haberler / Android 8.1 nasıl kurulur?

Android 8.1 nasıl kurulur?

Android 8.1 nasıl kurulur?

Öncelikle, bu aktüellemenin Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel, Pixel XL, Pixel 2 – 2 XL ve Pixel C modellerine kurulabildiğini anımsatalım. Bu aygıtlardan birine sahipseniz, alttaki harekâtları sırasıyla yerine getirerek Android 8.1 versiyonuna geçebilirsiniz. Bu versiyonun final versiyon olmadığını ve kendi insiyatifiniz ile yapmanız gerektiğini de anımsatalım.

Android 8.1 geliştirici versiyonu!

Uslu telefon üreticileri makinelerini Android 8.0 Oreo aktüellemesi ile buluşturmak için çalışmalarına devamlı devam ederken, Google bugün itibariyle Android 8.1 için ilk geliştirici önizleme versiyonunu yayınladı. Google’ın ilk mobil yongası Pixel 2’de yer alıyor! Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel, Pixel XL, Pixel 2 – 2 XL ve Pixel C modellerini içeren geliştirici önizleme versiyonu ile beraber Pixel …

İlk olarak bilgisayarınızdan internet tarayıcısı ile android.com/beta adresine girin. Telefonunuzda kullandığınız Google hesabı ile bu siteye giriş yapın. Siteye hesabınızla giriş yaptıktan sonra, geçimli aygıtlar listesine bakıp elinizdeki telefonun geçimliliğini onaylayın.

Elinizdeki makine geçimlilik listesinde çıkıyorsa Enroll Device butonuna basın.  Kısa bir vakit sonra, makineye aktüelleme geldiğini belirten bir bildirim gelecek. Sonrasında ise aktüelleme yüklemesini yapıp değişik aktüellemeleri de takip edebilirsiniz.

Android 8.1 versiyonu nasıl kaldırılır?

Android 8.1 versiyonundan hoşnut kalmazsanız veya bu sistemi kaldırmak istiyorsanız yeniden aynı siteye girip Unenroll Device butonuna basın. Sonrasında ise telefonunuza faal olarak dağıtılmış olan en aktüel versiyon gelecek. Bu aktüellemeyi yükleyerek daha önceki versiyona dönüş sağlayabilirsiniz.

Amazon satışları çoğalıyor!

Kaynak : https://shiftdelete.net/android-8-1-nasil-kurulur

Bir önceki yazımız olan iPhone X ekranı için metamorfoz fiyatı can sıkıyor! başlıklı makalemizde Apple, iPhone X ekran değişim ücreti ve iPhone X ekranı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …